Як відключити залипання клавіш на Windows 7 або Windows 10

82

Залипання клавіш – це функція для людей з обмеженими можливостями. Дана функція дозволяє використовувати комбінації клавіш (наприклад, такі як CTRL-ALT-DEL) натискаючи на кнопки за однією (спочатку CTRL, потім ALT, потім DEL). Але, більшості звичайних користувачів ця функція не потрібна і якщо його випадково включити, то вона буде сильно відволікати і заважати працювати в звичайному режимі. Якщо ви зіткнулися саме з такою проблемою, то ця стаття повинна вам допомогти. Тут ви дізнаєтеся, як відключити залипання клавіш на Windows 7 або 10.

Залипання клавіш у Windows 7

Якщо ви користуєтеся операційною системою Windows 7, то для того щоб відключити залипання клавіш вам потрібно натиснути на кнопку «Пуск» і перейдіть в «Панель управління».

Після того, як ви потрапите в «Панель управління», вам потрібно перейти в розділ «Спеціальні можливості – Центр спеціальних можливостей».

Центр специальных возможностей

У розділі «Центр спеціальних можливостей» потрібно перегорнути сторінку в самий кінець і перейти до підрозділу «Полегшення роботи з клавіатурою».

раздел Облегчение работы с клавиатурой

Далі потрібно вимкнути функцію залипання клавіш і зберегти налаштування, натиснувши на кнопку «Застосувати».

функция залипания клавиш

Потрібно відзначити, що навіть після того, як ви відключили залипання клавіш в «Панелі управління», ця функція все одно може доставляти вам незручностей. Наприклад, якщо ви натисніть клавішу SHIFT п’ять разів поспіль, то з’явиться вікно з пропозицією включити залипання клавіш. Для того щоб позбутися від цього вікна, понатискайте на клавішу SHIFT, щоб викликати його появу. Після того як вікно з’явилося, натисніть на посилання «Перейти в центр спеціальних можливостей».

ссылка Перейти в центр специальных возможностей

Після натискання на цю посилання, перед вами з’явиться ще одне вікно з налаштуваннями залипання клавіш. Тут потрібно вимкнути функцію «Залипання клавіш при п’ятикратному натисканні SHIFT» і зберегти налаштування за допомогою кнопки «Застосувати».

Залипание клавиш при пятикратном нажатии SHIFT

Після того, як ви зробите все вищеописане, залипання клавіш на Windows 7 буде повністю відключено і більше не буде вас відволікати від роботи.

Залипання клавіш у Windows 10

В операційній системі Windows 10 залипання клавіш відключається по-іншому, тому цей випадок слід розглянути окремо. Для того щоб відключити цю функцію в Windows 10 вам потрібно натиснути на кнопку «Пуск» і перейдіть в меню «Параметри».

Параметры в меню Пуск

Після того, як меню «Параметри» відкрито, вам потрібно перейти в розділ «Спеціальні можливості – Клавіатура». Майже в самому верху цього розділу є функція для включення і відключення залипання клавіш на Windows 10. Для того щоб відключити залипання просто переведіть перемикач в положення «Вимкнено».

отключение залипания клавиш

Крім цього в Windows 10 також є вікно, яке з’являється після п’ятикратного натискання на клавішу SHIFT. Для того, щоб його відключити понатискайте на клавішу SHIFT і коли з’явиться вікно, натисніть на посилання «Перейти в центр спеціальних можливостей».

ссылка Перейти в центр специальных возможностей

В результаті відкриється вікно з додатковими налаштуваннями залипання клавіш. Крім усього іншого тут буде функція, що відповідає за появу вікна при п’ятикратному натисканні на клавішу SHIFT. Вимкніть цю функцію і збережіть налаштування, натиснувши на кнопку «Застосувати».

Залипание клавиш при пятикратном нажатии SHIFT

Після цих змін залипання клавіш буде повністю відключено на Windows 10 і більше не буде вас відволікати.