Як відключити JavaScript в Google Chrome

55

JavaScript на деяких сторінках може створити чимало проблем для користувачів. Іноді за допомогою JavaScript відключають контекстне меню або забороняють копіювати текст. Для того щоб обійти подібні обмеження необхідно відключити JavaScript. У даній статті ми розповімо про те, як відключити JavaScript в Google Chrome.

Відключити JavaScript в Google Chrome можна двома способами: через налаштування або з допомогою спеціального розширення. Спочатку розглянемо процес відключення JavaScript в Google Chrome за допомогою налаштувань браузера.

Для початку відкрийте вікно з настройками. Для цього натисніть на кнопку у правому верхньому кутку і виберіть пункт «Налаштування».

У вікні потрібно включити відображення додаткових налаштувань. Для цього натискаємо на посилання «Показати додаткові параметри».

Как отключить JavaScript в Google Chrome

Далі необхідно знайти розділ «Особисті налаштування» і натиснути на кнпоку «Налаштування контенту». У діалоговому вікні можна увімкнути або вимкнути обробку JavaScript в Google Chrome.

Как отключить JavaScript в Google Chrome

Також тут можна включити або відключити JavaScript для окремих сайтів. Для цього потрібно натиснути на кнопку «Управління винятками».

Даний спосіб відключення JavaScript в Google Chrome дуже простий, однак він не завжди зручний. Для того щоб спростити процес можна встановити розширення Quick Javascript Switcher. З допомогою цього розширення можна включити або відключити JavaScript в Google Chrome одним натисканням на кнопку на панелі інструментів.

Для того щоб завантажити та встановити дане розширення перейдіть за посиланням: https://chrome.google.com/webstore/detail/quick-javascript-switcher/geddoclleiomckbhadiaipdggiiccfje.

Після установки на панелі інструментів Google Chrome з’явиться спеціальна кнопка за допомогою якої можна включити або відключити Javascript.