Як відключити файрвол Windows 7

97

Як відключити файрвол Windows 7? Дане питання є досить поширеним серед користувачів. У цій статті ми розповімо, як можна швидко відключити файровол, але перед тим як перейти до цього питання потрібно розібратися з тим, що таке файрвол і для чого він використовується.

Файрвол це спеціальне програмне забезпечення, розроблене для захисту комп’ютера від різного хакерських атак, які можуть проводитися зловмисниками через Інтернет або локальні мережі. Файрфол працює за досить простим принципом. Дане програмне забезпечення перевіряє весь потік даних, який передається через мережу, і в разі виявлення підозрілої активності виконує блокування шкідливого трафіку.

Незважаючи на те, що файрвол виконує дуже важливу роботу і значно підвищує рівень безпеки, іноді виникає необхідність в його відключення. Наприклад, якщо ви встановили файрвол від стороннього розробника, то вам слід обов’язково відключити файрвол Windows 7.

Для того щоб відключити брандмауер Windows 7 необхідно відкрити Панель управління і перейти в розділ «Система і безпека».

Після цього вам потрібно відкрити розділ «Брандмауер Windows».

раздел Брандмауэр Windows

У вікні «Брандмауер Windows» вам необхідно клікнути по посиланню «Увімкнення та вимкнення брандмауера Windows». Дана посилання знаходиться в лівій частині вікна.

Включение и отключение брандмауэра

Після цього ви потрапите у вікно з налаштуваннями файрвола Windows 7. Тут можна включити або відключити файрвол Windows 7. Для того щоб відключити файрвол Windows 7, вам необхідно встановити дві позначки навпроти опції «Відключити бранмауэр Windows 7 (не рекомендується)».

отключаем файрвол Windows 7

Для того щоб зберегти зміни у налаштуваннях закрийте вікно, натиснувши на кнопку «Ок».

Як відключити файрвол Windows 7 за допомогою управління службами

Крім цього, ви можете вимкнути файрвол Windows 7 за допомогою відключення відповідної служби. Зробити це можна наступним способом. Відкрийте Панель управління і перейдіть в розділ «Система і безпека -> Адміністрування –> Служби». У вікні «Служби» ви побачите список служб, тут потрібно знайти службу під назвою «Бранмауэр Windows».

Службы Windows

Натисніть правою кнопкою мишки по службі «Бранмауэр Windows» і виберіть пункт «Властивості». Після цього перед вами відкриється вікно з властивостями даної служби. Для того, щоб її залишити вам необхідно змінити тип запуску з «Автоматично» на «Вимкнено», а також натиснути на кнопку «Залишити».

отключаем фаервол Windows 7 через службы

Для того щоб зберегти налаштування закрийте вікно властивостей служби натиснувши на кнопку «Ок» і перезавантажте комп’ютер. Після наступного перезавантаження файрвол Windows 7 буде відключений.

Потрібно відзначити, що відключати файрвол Windows 7 без установки іншого файрвола не безпечно. Таким чином, ви значно знизите рівень захисту вашого комп’ютера.