Як в Біосі поставити завантаження з флешки

174

Всі нові моделі ноутбуків не оснащуються приводом оптичних дисків. З одного боку це дозволяє зменшити товщину і вага ноутбука, а з іншого створює деякі незручності користувачам. Наприклад, у разі переустановлення операційної системи, користувачеві доведеться використовувати флеш накопичувачі замість звичних оптичних дисків. В такій ситуації не рідко постає питання, як в Біосі поставити завантаження з флешки. У даній статті ми розглянемо дану проблему, детально описавши процес налаштування Біоса під завантаження з флеш накопичувача.

Перше, що вам потрібно зробити, для того щоб налаштувати завантаження з флешки, це підключити флешку до комп’ютера і перезавантажити його. Якщо комп’ютер вимкнений, то просто підключіть флешку і включіть комп’ютер. При завантаженні комп’ютера необхідно увійти в БІОС, як це можна зробити ми вже розповідали в одній з наших статей.

В залежності від версії BIOS і конфігурації вашого комп’ютера процес налаштування може значно відрізнятися. У даній статті ми розповімо про те, як поставити завантаження з флешки в AMI BIOS і InsydeH20.

Настройка завантаження з флешки в AMI BIOS

Після того, як перед вами відкриється БІОС потрібно перейти в розділ «BOOT», у цьому розділі розміщені всі налаштування, які стосуються завантаження операційної системи.

В цей розділі «BOOT» потрібно відкрити меню «USB Floppy Drive BBS Priorities». В цьому меню можна налаштувати в якому порядку БІОС буде завантажувати пристрої підключені до комп’ютера USB пристрою.

Настройка загрузки с флешки в AMI BIOS

Відкрийте пункт «1st Boot» в меню «USB Floppy Drive BBS Priorities» і виберіть флешку, з якою ви хочете завантажити комп’ютер.

Настройка загрузки с флешки в AMI BIOS

Після того як ви вибрали потрібну флешку навпроти пункту «1st Boot» повинно з’явиться назва потрібної вам флешки.

Настройка загрузки с флешки в AMI BIOS

Для того щоб закрити меню «USB Floppy Drive BBS Priorities» і перейти до наступного етапу налаштування БІОС просто натисніть на клавішу ESC. Після натискання на клавішу ESC ви повинні були повернутися в розділ «BOOT». Тепер тут потрібно відкрити пункт «1st Boot» і вибрати флешку, яка повинна там з’явиться після внесення налаштувань в меню «USB Floppy Drive BBS Priorities».

Настройка загрузки с флешки в AMI BIOS

Після того як ви вибрали потрібну флешку навпроти пункту «1st Boot» повинно з’явиться назву вашої флешки. Якщо це так, то це означає, що ви зробили всі правило і при наступному завантаженні комп’ютера BIOS буде завантажуватися з обраної вами флешки.

Настройка загрузки с флешки в AMI BIOS

Для того щоб зберегти ці установки та вийти з БІОС – натисніть на клавішу F10.

Настройка завантаження з флешки в InsydeH20

Процес налаштування в інтерфейсі InsydeH20 відбувається набагато простіше і швидше ніж в попередньому описаному випадку. Тут все, що потрібно зробити, це перейти в розділ «BOOT» і перемістити флешку на першу позицію. Природно, флешка повинна бути підключена до комп’ютера до того як ви увійшли в БІОС.

Настройка загрузки с флешки в InsydeH20

Отже, відкрийте дбав «BOOT», виберіть пункт з назвою вашої флешки і перемістіть її вгору списку. Для переміщення вгору використовується клавіша F6. Зберегти результат і вийти з БІОС можна за допомогою клавіші F10.

Все, тепер ви знаєте, як в Біосі поставити завантаження з флешки і установка операційної системи на комп’ютер без дисковода не викличе у вас проблем.