Як увійти в Windows 10 як Адміністратор

199

Обліковий запис Адміністратора надає користувачеві повний контроль над комп’ютером, включаючи повний доступ до всіх системних папок. При цьому під час використання облікового запису контроль облікових записів UAC відключений і не виводить попереджуючі повідомлення.

За замовчуванням у Windows 10 обліковий запис Адміністратора не активна і не відображається при виборі користувача. У даній статті ми розповімо про те, як активувати обліковий запис і як з її допомогою увійти в Windows 10 як Адміністратор.

Крок № 1. Запустіть Командний рядок з правами Адміністратора.

Для того щоб увійти в Windows як Адміністратор, спочатку вам необхідно активувати обліковий запис Адміністратора. А для цього потрібно запустити Командний рядок з правами Адміністратора.

Для того щоб провернути це спочатку натисніть комбінацію клавіш Windows+X і в контекстному меню виберіть пункт «Командний рядок (Адміністратор)».

Після цього з’явиться спливаюче вікно з попередженням від контролю облікових записів (UAC). У цьому вікні натисніть на кнопку «Так».

нажимаем на кнопку Да в окне контроля учетных записей

Таким чином, ви запустіть командний рядок з правами Адміністратора. Тепер за допомогою цієї командного рядка можна виконати команду, яка активує обліковий запис Адміністратора в Windows 10.

Крок № 2. Активуйте ваш обліковий запис Адміністратора.

Отже, після того, як командний рядок відкрита, можна активувати обліковий запис Адміністратора. Для цього в командному рядку потрібно виконати команду «net user адміністратор /active:yes». Якщо у вас англомовна версія Windows 10, то ця команда буде виглядати ось так «net user administrator /active:yes».

активируем учетную запись Администратора

Після того як в Командному рядку з’явиться повідомлення «Команда виконана успішно», Командний рядок можна закривати.

Крок № 3. Входимо в Windows 10 як Адміністратор.

Після активації облікового запису Адміністратора, в неї можна увійти, як і в будь-яку іншу обліковий запис на комп’ютері. Для цього потрібно натиснути на кнопку «Пуск», а потім клацнути по імені користувача в лівому верхньому кутку меню «Пуск» і вибрати «Адміністратор».

входим в Windows 10 как Администратор

Після цього з’явиться стандартний екран для входу в обліковий запис, а для того щоб увійти в Windows 10 як Адміністратор вам залишиться тільки натиснути на кнопку «Увійти».

Деякі зауваження з приводу використання облікового запису Адміністратора:

  • Не варто користуватися обліковим записом Адміністратора постійно. Виконайте потрібні вам операції з системою і вимкніть цю обліковий запис за допомогою команди «net user адміністратор /active:no»;
  • Якщо ви плануєте регулярно входити в Windows 10 як Адміністратора, то встановіть на цю обліковий запис пароль;
  • Обліковий запис Адміністратора є локально, також при використанні облікового запису, ви не зможете користуватися новими додатками для Windows 10;
  • Обліковий запис Адміністратора можна включати і відключати через «Локальні користувачі та групи», для цього треба виконати команду «usrmgr.msc»;