Як створити ярлик Мій компютер

132

Для зручної роботи на робочому столі Windows повинен бути ярлик «Мій комп’ютер». Якщо його немає, то користувач буде регулярно стикатися з труднощами. Наприклад, для того щоб відкрити підключену флешку або папку на диску йому доведеться використовувати меню пуск або інші способи відкриття вікна Мій комп’ютер. У даній статті ми розповімо про те, як створити ярлик «Мій комп’ютер» на робочому столі в операційній системі Windows 7 і Windows 8.

Спосіб № 1. Створення ярлика через контекстне меню (працює в Windows 7 і Windows 8).

Викличте контекстне меню на робочому столі (правий клік мишкою). У меню, виберіть пункт «Персоналізація».

Після цього перед вами відкриється вікно «Персоналізація». Тут потрібно натиснути на посилання «Змінити піктограми робочого столу». Цю посилання ви зможете знайти в лівій частині вікна.

окно Персонализация

Далі перед вами відкриється вікно «Параметри значків робочого вікна». В цьому вікні потрібно встановити позначку навпроти пункту «Комп’ютер».

окно Параметры значков рабочего окна

Щоб зберегти налаштування закрийте вікно, натиснувши на кнопку «ОК». Все, цих нескладних маніпуляція достатньо для того щоб створити ярлик «Мій комп’ютер» на робочому столі.

Спосіб № 2. Створюємо ярлик » Мій комп’ютер за допомогою меню Пуск (працює тільки в Windows 7).

Якщо ви використовуєте Windows 7, то ви можете створити ярлик » Мій комп’ютер набагато простіше і швидше. Все що вам потрібно зробити, це відкрити меню Пуск і натиснути правою кнопкою миші по пункту «Комп’ютер».

меню Пуск

Після цього потрібно вибрати пункт меню «Відображати на робочому столі». Таким чином, можна створити ярлик » Мій комп’ютер практично за два кліка мишкою.

Спосіб № 3. Створення ярлика Мій комп’ютер через реєстр (працює в Windows 7 і Windows 8).

Також ви можете внести зміни безпосередньо до реєстру Windows. Для цього відкрийте реєстр Windows (команда REGEDIT) і перейдіть у розділ:

  • HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\HideDesktopIcons\NewStartPanel.

реестр Windows

Тут ви знайдете параметр DWORD з назвою {20D04FE0-3AEA-1069-A2D8-08002B30309D}. Цей параметр відповідає за відображення ярлику Мій комп’ютер. Якщо значення даного параметра «1», то ярлик » Мій комп’ютер не відображається на робочому столі, якщо значення «0», то ярлик відображається.

Тому для того щоб включити відображення ярлика змініть значення даного параметра на «0» і перезавантажте комп’ютер. Після перезавантаження на вашому робочому столі з’явиться ярлик «Мій комп’ютер».

До речі, у нас є стаття про те, як створити ярлик «Мій комп’ютер» в операційній системі Windows 10.