Як створити образ диска в UltraISO

126

Програма UltraISO є дуже популярною. Її використовують для запису дисків, створення завантажувальних флешок та інших завдань, пов’язаних з оптичними дисками. Але, основною функцією UltraISO є створення образів дисків. У даній статті ми розповімо про те, як створити образ диска в UltraISO і зберегти його в різних форматах.

Створювати образ диска в UltraISO можна двома способами:

  • Спосіб № 1. Створення образу диска з реального компакт диска, в цьому випадку исходников для образу диска є реально існуючий диск, якою потрібно вставити в привід оптичних дисків;
  • Спосіб № 2. Створення образу диска з окремих файлів, у цьому випадку образ диска створюється з абсолютно будь-яких файлів, які лежать на вашому комп’ютері.

Спосіб № 1. Створюємо образ диска в UltraISO з реального компакт диска.

Першим ділом вставте компакт-диск в привід оптичних дисків і запустіть програму UltraISO. Після цього відкрийте меню «Інструменти» і виберіть пункт «Створити образ CD» або просто натисніть клавішу F8.

Після цього перед вами відкриється вікно для створення образу диска. У цьому вікні слід вибрати дисковод, у якому встановлено компакт диск.

выбираем привод оптических дисков

Вказати місце збереження образу диска і його назва.

выбираем папку для сохранения образа диска

А також вибрати формат образу диска.

выбираем формат образа диска

У програмі UltraISO великий вибір доступних форматів образу диска. Крім класичного ISO користувач може вибрати такі формати як стиснутий ISO, BIN/CUE, NRG, MDF/MDS, IMG/CCD/SUB.

Якщо на диску є подряпини або він не хоче нормально читатися, то можна встановити позначку навпроти опції «Ігнорувати помилки при читанні». Але, в цьому випадку образ диска може мати пошкоджені файли.

другие настройки

\Після того, як всі налаштування встановлені можна натискати на кнопку «Зробити». Після натискання на кнопку «Зробити» запуститься процес створення образу диска в програмі UltraISO.

процесс создания образа диска

По закінченні цього процесу образ диска буде лежати у вибраній папці.

Спосіб № 1. Створюємо образ диска в UltraISO з окремих файлів.

Крім цього, програма UltraISO поваляет створити образ диска практично з нуля, використовуючи для цього окремі файли. Створювати такий образ диска ще простіше, ніж образ диска з реального CD. Все що вам потрібно зробити, це відкрити програму UltraISO і додати в неї потрібні файли.

добавляем файлы

Після того як файли додано ви можете перейменувати образ диска. Для цього потрібно клікнути правою кнопкою мишки по диску в лівій частині вікна програми UltraISO.

меняем имя образ диска

Далі потрібно відкрити меню «Файл» і вибрати пункт «Зберегти Як».

сохраняем образ диска

Після цього перед вами відкриється вікно, в якому потрібно вибрати папку для збереження образу диска і тип файлу (формат образу диска).

сохраняем образ диска

Після натискання на кнопку «Зберегти» почнеться процес створення образу диска.

процесс создания образа диска

По закінченні цього процесу у вибраній папці буде лежати образ диска, створений за допомогою програми UltraISO.