Як створити ISO образ

44

Як створити ISO образ? Таке питання задають досить часто, оскільки ISO образи дозволяють значно спростити роботу з компакт-дисками.

ISO образ диска файл з розширенням ISO, в якому зберігається весь вміст диска. У багатьох випадках працювати з ISO-образами дисків набагато зручніше, ніж просто скопійованими з дисками, файлами та папками. ISO образ завжди можна швидко і без проблем записати на чистий диск. При цьому вийде точна копія точна копія оригінального диска з такою ж структурою папок. Також образи дисків можна змонтувати в системі як віртуальні диски. У цьому випадку ви можете отримати віртуальний диск, з яким можна працювати як зі звичайним диском в оптичному приводі.

Популярні програми для створення ISO образів

Більшість програм для запису дисків вміють створити ISO образи. Але, в цій статті ми розглянемо тільки дві безкоштовні програми.

Daemon Tools Lite

Першою програмою, яку ми розглянемо, є безкоштовна утиліта для монтування образів дисків і створення образів Daemon Tools Lite.

Для того щоб запустити меню створення образів натисніть правою кнопкою мишки на іконці програми Daemon Tools Lite, яка знаходиться в області сповіщень на панелі завдань. Після цього виберіть пункт «Створити образ диска».

Как создать ISO образ Как создать ISO образ

Після цього вам відкриється вікно з налаштуваннями створення образів. Тут можна вибрати швидкість читання диска і формат образу дисків. За замовчуванням образ дисків буде створюватися в форматі MDX. Якщо ви хочете створити ISO образ формат потрібно змінити на «Стандартні ISO образи». Також тут можна вказати папку, в яку буде збережений готовий образ.

Как создать ISO образ

Все, тепер можна починати створення iso образу, для цього натисніть на кнопку старт.

ImgBurn

Другий програмою для створення ISO образів, яку ми розглянемо, є програма ImgBurn. Як і Daemon Tools Lite ця програма поширюється абсолютно безкоштовно і її можна завантажити з сайту розробника.

Как создать ISO образ Как создать ISO образ

Для того щоб почати створення ISO образу запускаємо програму і клікаємо по кнопці «Create image file from disk». Після цього перед нами відкриється вікно, в якому, як і попередньому випадку, можна вибрати папку для збереження створеного образу і швидкість читання диска. Коли всі налаштування встановлено, можете починати читання диска, для цього натисніть на іконку в нижній частині вікна.

Сподіваюся, ця стаття допоможе вам розібратися з тим, як створити ISO образ.