Як скопіювати текст з PDF в Word

360

Формат PDF досить часто використовується для публікації різного роду електронних документів. В PDF публікуються наукові роботи, реферати, книги, журнали і багато інші.

Стикаючись з документом у форматі PDF, користувачі часто не знають, як скопіювати текст у Ворд. Якщо у вас також виникла така проблема, то наша стаття повинна вам допомогти. Тут ви дізнаєтеся 4 способи, як скопіювати текст з PDF в Ворд.

Копіюємо текст з PDF файл у Word стандартним способом

Найпростіший спосіб скопіювати текст з PDF в Ворд це звичайне копіювання, яким ви користуєтеся постійно. Відкрийте ваш PDF файл будь-програму для перегляду PDF-файлів (наприклад, можна використовувати Adobe Reader), виділіть необхідну частину тексту, клацніть по ній правою кнопкою мишки і виберіть пункт «Копіювати».

Також ви можете скопіювати текст з допомогою комбінації клавіш CTRL-C. Після копіювання текст можна вставити в Ворд або будь-який інший текстовий редактор.

На жаль, даний спосіб копіювання тексту далеко не завжди підходить. PDF файл даних може бути захищений від копіювання, тоді вам не вдасться виконати копіювання тексту. Також в PDF документі можуть бути таблиці або картинки, які не можна просто скопіювати. Якщо ви зіткнулися з подібною проблемою, то наступні способи копіювання тексту з ПДФ повинні вам допомогти.

Копіюємо текст з PDF файл у Word за допомогою ABBYY FineReader

ABBYY FineReader це програма для розпізнавання тексту. Зазвичай цю програму використовують для розпізнавання тексту на відсканованих зображеннях. Але, з допомогою ABBYY FineReader можна розпізнавати і PDF файли. Для цього відкрийте ABBYY FineReader, натисніть на кнопку «Відкрити» і виберіть потрібний вам PDF файл.

открываем PDF файл через ABBYY FineReader

Після того як програма закінчить розпізнавання тексту натисніть на кнопку «Передати в Word».

нажимаем на кнопку Передать в Word

Після цього перед вами повинен відкритися документ Ворд з текстом з вашого PDF файлу.

Копіюємо текст з PDF файл у Word з допомогою конвертера

Якщо у вас немає можливості скористатися програмою ABBYY FineReader, то можна вдатися до програм-конвертера. Такі програми дозволять конвертувати PDF-документ у Word файл. Наприклад, можна використовувати безкоштовну програму UniPDF.

Для того щоб перетворити PDF документ у Word файл з допомогою UniPDF вам потрібно просто запустити програму, додати в неї потрібний PDF файл, вибрати конвертацію в Word і натиснути на кнопку «Convert».

открываем PDF файл с помощью UniPDF

Копіюємо текст з PDF файл у Word за допомогою онлайн конвертерів

Також існують онлайн конвертери, які дозволяють конвертувати PDF файл у Word файл. Зазвичай такі онлайн конвертери працюють гірше, ніж спеціалізовані програми, але вони дозволять скопіювати текст з PDF в Ворд без установки додаткового софта. Тому їх також потрібно згадати.

Використовувати такі конвертори досить просто. Все що вам потрібно зробити, це завантажити файл і натиснути на кнопку «Конвертувати». А після завершення конвертації потрібно буде завантажити файл назад.

конвертируем PDF файл с помощью онлайн сервисов

Популярні онлайн конвертери з PDF в Word:

  • http://convertonlinefree.com/PDFToWORDRU.aspx
  • http://ru.pdftoword.org/
  • http://www.pdfonline.com/pdf-to-word-converter/
  • https://www.pdftoword.com/
  • http://www.pdftoword.ru/
  • http://www.extractpdf.com