Як приховати свій ip

64

Причин приховувати свій ip адреса може бути безліч. Вас можуть забанити, на якомусь сайті по ip адресою або ви захочете подивитися, як буде виглядати той чи інший сайт для відвідувачів з інших країн. У даній статті ми розглянемо ряд дуже простих способів приховування ip адреси.

Використовуємо проксі.

Один з найпростіших способів використання безкоштовних проксі-серверів. Знайти проксі зовсім не важко. У мережі існує масам сайтів, які надає списки безкоштовних проксі-серверів. Одним з самих старих і популярних сайтів такого типу є freeproxy.ru.

Безкоштовні проксі: http://www.checker.freeproxy.ru/checker/last_checked_proxies.php

Онлайн перевірка проксі серверів: http://www.checker.freeproxy.ru/checker/index.php

Після того як ви знайшли і перевірили безкоштовні проксі потрібно ввести їх в налаштування вашого браузера. Для того щоб встановити проксі в Google Chrome потрібно натиснути на іконку із зображенням гайкового ключа і вибрати пункт Параметри. У вікні з параметрами перейдіть в розділ «Додаткові» і натисніть на кнопку «Змінити налаштування проксі-сервера».

Після того як проксі-сервер додано в налаштування браузера ви зможете користуватися інтернетом через ip-адресу проксі.

Використовуємо анонімайзери.

В інтернеті є багато сервісів дозволяють приховати свій ip для сайтів, які ви відвідуєте. Подібні сервіси працюють дуже просто. Ви вводите адресу сайту, який ви хочете відвідати, після цього анонімайзер завантажує цю сторінку на свій сервер і віддає її вам. Таким чином, ви не підключаєтесь напряму до сайту, який ви переглядаєте, і ваш ip адреса не може бути зафіксований.

Одним з найбільш відомих сервісів такого типу є сайт anonymouse.org.

Как скрыть свой ip

Використовуємо спеціальні програми.

Два попередні способи вимагають досить багато ручної роботи. Існують програми, які дозволяють автоматизувати процес пошуку і заміни проксі-серверів. Найбільш відомими програмами для роботи з проксі-серверами є: Mask Surf, Proxy Switcher Pro, Proxyassistant, SocksChain. Єдиним мінусом цього способу є те, що більшість якісних програм для приховування ip адреси є платними. Але якщо вам потрібно регулярно використовувати проксі то такі витрати можуть бути виправдані, оскільки ці програми дозволять вам заощадити багато часу.