Як приховати папку

45

Як приховати папку? Таке питання задають досить часто. В операційній системі Windows існує ряд способів, які можуть допомогти вам приховати папки від чужих поглядів. У даній статті ми розглянемо найбільш прості й популярні способи приховування важливої для вас інформації.

Кілька способів приховати папку

Просте приховування папки за допомогою параметрів папки або файлу.

Одного разу ми вже описували, як можна приховати або показати приховану папку або файл.

Для цього необхідно:

  • Відкрити контекстне меню для вибраного файлу або папки (клік правою кнопкою мишки)
  • Вибрати пункт «Властивості»
  • У вікні встановити галочку напроти пункту «Прихований»
  • Закрити вікно натисканням на кнопку «ОК»

Якщо це папка система запитає застосовувати ці налаштування до всього вмісту папки або тільки до даної папки. Тут краще вибрати «Застосування змін для цієї папки».

как скрыть папку

Всі після цього папка стане прихованою, і не буде відображатися. Якщо ви все ще бачите приховану папку, означає в системі включено відображення прихованих папок. Для того, щоб його відключити відкрийте «Мій комп’ютер» і натисніть на кнопку «Альт» на клавіатурі. Після цього у верхній частині вікна з’явиться рядок меню, відкрийте меню «Сервіс – Параметри папок – вкладка Вид». Тут необхідно встановити галочку напроти пункту «Не показувати приховані файли, папки і диски».

Как скрыть папку

Тепер, коли папка стала прихованою відкрити її можна ввівши її назву в рядок. Наприклад, якщо прихована папка знаходиться на диску D: і називається TEMP то для того щоб її відкрити відкрийте «Мій комп’ютер» і в адресному рядку введіть D:\TEMP.

Якщо цей спосіб вам не підійшов, і ви все ще не знаєте як приховати папку, спробуйте зробити це за допомогою прозорої іконки і перейменування.

Приховати папки з допомогою прозорої іконки і перейменування

Для початку нам необхідно перейменувати папку. Виберіть папку і натисніть на кнопку F2 на клавіатурі. Після цього затисніть кнопку Альт і введіть 255 на додатковій цифровій клавіатурі (праворуч від стрілок). При цьому Num Lock включений. Після цього папка вийде як би без імені.

Далі, для того щоб зробити папку повністю непомітною потрібно змінити її іконку. Натискаємо правою кнопкою мишки – «Властивості», вкладка «Налаштування» – кнопка «Змінити значок». У вікні, виберіть пустий (прозору) іконку і закрийте всі вікна натисканням на кнопку «ОК».

Как скрыть папку

Після цього помітити і відкрити цю папку можна буде тільки після натискання комбінації клавіш Ctrl+A (виділити все).

Дані методи дуже прості і легко розкриваються. Для більш надійного захисту даних можна встановити пароль на папки.