Як прибрати режим обмеженої функціональності в Word

42

З виходом Word 2007 компанія Microsoft ввела новий формат для текстових документів. Даний формат отримав розширення DOCX і став новим стандартом для текстових редакторів Word. Зараз Word 2007, 2010, 2013 і 2016 за замовчуванням зберігають всі текстові документи в форматі DOCX.

Але, у використанні і залишилися старі версії текстового редактора Word, зокрема Word 2003, який до цих пір користується великою популярністю. Ці старі версії Ворд продовжують зберігати документи у формат DOC, що створює деякі проблеми сумісності при відкритті даних документів у нових версіях Word.

Наприклад, якщо в Word 2010 відкрити старий документ у форматі DOC, то користувач Word 2010 не зможе використовувати всі функції даного редактора. Саме про таку проблему і сигналізує повідомлення «Режим сумісності», яке з’являється в заголовку вікна програми.

У даній статті ми розповімо про те, як можна вирішити цю проблему і прибрати режим обмеженої функціональності в Word 2007, 2010, 2013 і 2016.

Спосіб № 1. Перетворення документа.

Якщо ви хочете прибрати режим обмежено функціональності в Ворді, то найпростіший спосіб зробити це скористатися функцією «Перетворення». Для цього відкрийте меню «Файл», яке знаходиться в лівому верхньому кутку програми, виберіть пункт меню «Відомості» і натисніть на кнопку «Конвертувати».

Після цього з’явиться спливаюче вікно з попередженням про перетворення документа. Для того щоб прибрати режим обмеженої функціональності потрібно підтвердити перетворення натисканням на кнопку «Ok».

предупреждение о преобразовании документа

В результаті ваш текстовий документ буде перетворений в новий формат, а його розширення зміниться з DOC на DOCX. Після цієї процедури повідомлення про режимі обмеженої функціональності більше з’являтися не буде.

Спосіб № 2. Збереження документа у форматі DOCX.

Другий спосіб прибрати режим обмеженої функціональності в Ворді це просто зберегти файл у форматі DOCX. Для цього потрібно відкрити меню «Файл» і вибрати пункт меню «Зберегти як».

меню Сохранить как

Після цього з’явиться вікно збереження документа. Тут потрібно відкрити випадаюче меню «Тип файлу» і в списку, що з’явився, вибрати «Документ Word *.docx». Після чого документ потрібно зберегти в обраному форматі.

сохранение документа в новом формате

В результаті у вас вийде ще один файл з такою ж назвою, але у форматі DOCX. Редактор Word автоматично переключиться на роботу з новим файлом і повідомлення про режимі обмеженої функціональності зникне.

Крім цього, цього є ще один спосіб прибрати режим обмеженої функціональності. Ви можете просто скопіювати вміст файлу у форматі DOC, вставити його в новий порожній файл у форматі DOCX і продовжити редагування тексту в новому файлі.