Як прибрати рекламу в uTorrent

112

Torrent клієнт uTorrent зарекомендував себе як швидка, надійна і дуже зручна програма. Завдяки цим якостям uTorrent є одним з найбільш популярних torrent клієнтів. Але, в останніх версіях цієї програми з’явилося те, що дратує багатьох користувачів. А саме реклама.

Звичайно, реклама дозволяє заробляти розробкам програми. Завдяки чому програма має можливість розвиватися. Але, якщо реклама дратує вас занадто сильно, то ви можете її відключити. У даній статті ми розповімо про те, як прибрати рекламу в uTorrent.

Для початку увійдіть в програму і відкрийте її налаштування. Це можна зробити за допомогою меню або комбінації клавіш Ctrl+P.

Після того, як перед вами відкриється вікно з налаштуваннями перейдіть в розділ «Додатково».

раздел Дополнительно

У розділі «Додатково» ви побачите список параметрів, які можна змінити. Тут потрібно ввести слово «offer» в пошукову рядок, що знаходиться над списком параметрів.

используем поиск по настройкам

Після того як ви введете слово «offer» пошук у списку параметрів з’являться ті параметри, які починаються з цього слова. Для того щоб прибрати рекламу в uTorrent нам необхідно відключити два нижніх параметра: «offers.left_rail_offer_enabled» і «offers.sponsored_torrent_offer_enabled». Для цього виділяємо один з цих параметрів і тиснемо перемикач з підписом «Ні».

убираем рекламу в uTorrent

Далі виділяємо другий параметр і знову тиснемо перемикач з підписом «Ні». Після цього у вас повинні бути відключені обидва цих параметра. Закриваємо вікно натисканням на кнопку «OK».

сохраняем отключенную рекламу

Після цього повністю закрийте програму. Це можна зробити за допомогою меню Файл – Вихід.

выходим из uTorrent

Все, цих нескладних маніпуляцій достатньо для того щоб відключити рекламу в uTorrent. При наступному запуску програми реклама не буде відображатися.

Потрібно відзначити, що реклама в uTorrent зовсім не настирлива і не привертає до себе багато уваги. Тому я закликаю не відключати рекламу в uTorrent тільки в тому випадку, якщо вона вам дійсно сильно заважає.