Як прибрати рекламу в Opera

40

Останнім часом веб-браузер Opera втрачає свою популярність, поступаючись таким гігантам як Яндекс Браузер Google Chrome. Але його все ще використовують безліч користувачів. Якщо ви користуєтеся цим браузером, то вам буде цікаво дізнатися, як прибрати рекламу в Опері раз і назавжди.

Прибираємо рекламу в Опері за допомогою Adblock Plus

Розширення Adblock Plus давно популярне серед любителів блокувати рекламу. Зараз його можна встановити практично в будь-браузер Opera не виняток. Тому якщо ви вирішили прибрати рекламу в Опері, то найпростіший і надійний спосіб це встановити Adblock Plus, оскільки дане розширення перевірено мільйонами користувачів.

Отже, для того щоб встановити «Adblock Plus» і назавжди прибрати рекламу, перейдіть в каталог доповнень до Opera (посилання) і знайдіть там доповнення «Adblock Plus» (пряме посилання на сторінку з даними додатком). Після того як ви потрапили на сторінку доповнення, натисніть на велику зелену кнопку «Додати в Opera».

Після цього потрібно почекати, поки браузер Opera встановить додаток «Adblock Plus». Зазвичай це займає лише пару секунд. Коли додаток буде встановлено, відкриється веб-сторінка з повідомленням про те, що «Adblock Plus» встановлений і реклама заблокована.

веб-страница с сообщением

Тепер відкрийте будь-яку сторінку та перевірте, чи була прибрана реклама чи ні. Швидше за все, тепер реклама не будуть відображатися.

Налаштування доповнення «Adblock Plus»

Якщо є така необхідність, то ви можете налаштувати додаток «Adblock Plus» під свої потреби. Для цього клікніть по іконці доповнення «Adblock Plus» і виберіть «Налаштування».

выберите Настройки

Після цього відкриється сторінка з налаштуваннями доповнення «Adblock Plus».

страница с настройками дополнения Adblock Plus

Тут ви можете встановити нові фільтри для блокування реклами, створити власні фільтри, додати сайти в білий список, а також включити або відключити деяку ненав’язливу рекламу.

Прибираємо рекламу в Опері з допомогою Adguard

Також існують і інші способи раз і назавжди прибрати рекламу в Opera. Наприклад, можна використовувати додаток «Adguard». Як і «Adblock Plus», цей додаток можна встановити з каталогу доповнень до Opera (пряме посилання на додаток).

Для того щоб встановити «Adguard», перейдіть на його сторінку в каталозі доповнень і натисніть на кнопку «Додати в Opera».

нажмите на кнопку Добавить в Opera

Після цього дочекайтеся, поки браузер Опера встановить додаток. Як і у випадку з «Adblock Plus», установка займає всього кілька секунд. Після установки відкриється веб-сторінка, що повідомляє про закінчення установки.

веб-страница, сообщающая об окончании установки

Тепер можна перевіряти, наскільки добре додаток Adguard прибирає рекламу з веб-сторінок.

Налаштування доповнення «Adguard»

При необхідності логіку роботи доповнення «Adguard» можна змінити. Для цього клікніть по іконці доповнення і перейдіть в «Налаштування».

перейдите в Настройки

Після цього перед вами повинна відкритися сторінка з налаштуваннями доповнення «Adguard».

страница с настройками дополнения Adguard

У налаштуваннях можна дозволити або заборонити корисну рекламу, налаштувати анти-банер і анти-фішинг, додати деякі сайти в білий список або створити власний фільтр для блокування реклами.

Як прибрати спливаючу рекламу в Опері

У деяких випадках спливаюча реклама може не блокуватися навіть після установки доповнень «Adblock Plus» або «Adguard». Така спливаюча реклама може з’являтися відразу після запуску Опери або після відкриття певних сторінок. Іноді вплывающие вікна з рекламою з’являються при відкритті будь-якої сторінки, що страшенно дратує користувачів.

Зазвичай подібні проблеми з контекстної реклами в Опері з’являються з-за того, що на комп’ютері працює рекламний вірус, який підсовує свою рекламу, коли користувач намагається використовувати веб-браузер. Позбутися від такого вірусу можна тільки з допомогою спеціальних утиліт, наприклад, з допомогою MALWAREBYTES Anti-Malware. Звичайні антивіруси (Касперський, Dr.Web і інші), швидше за все, не допоможуть.

Для того щоб вирішити проблему скачайте MALWAREBYTES Anti-Malware з офіційного сайту і встановіть на свій комп’ютер.

скачайте MALWAREBYTES Anti-Malware

Після чого запустіть цю утиліту і перевірте з її допомогою свій комп’ютер.

проверьте компьютер

Після перевірки видаліть всі знайдені шкідливі об’єкти і перезавантажте комп’ютер. Після перезавантаження спливаючі вікна в браузері Опера повинні зникнути.