Як прибрати програми з автозавантаження в Windows 7

66

Автозавантаження в Windows 7 – це автоматичне завантаження програм після запуску операційної системи. Як правило, за допомогою автозавантаження запускаються ті програми, які повинні працювати постійно, поки включений комп’ютер. Але, багато розробники програм зловживають можливістю автозавантаження програм. В результаті в автозавантаженні з’являються програми, які там не мають бути. З часом кількість програм, які завантажуються автоматично, зростає і комп’ютер починає працювати значно повільніше, витрачаючи велику частину продуктивності на марну роботу. З цього матеріалу ви дізнаєтеся, як прибрати програми з автозавантаження в Windows 7 і вирішити цю проблему.

Використовуємо налаштування, щоб прибрати програми з автозавантаження в Windows 7

Прибрати програми з автозавантаження в Windows 7 можна кількома способами. Найпростіший спосіб це відкрити налаштування програми і відключити функцію автозапуску. У більшості випадків цього буде достатньо, для того щоб програма не завантажувалася зі стартом операційної системи.

Наприклад, для того щоб прибрати програму uTorrent з автозавантаження вам необхідно відкрити меню «Налаштування – Налаштування програми».

А, після того, як відкриється вікно з налаштуваннями програми перейти на вкладку «Загальні» і зняти позначку навпроти опції «Запускати uTorrent разом з Windows».

убираем из автозагрузки программу uTorrent

Все, після цього залишиться зберегти налаштування натиснувши на кнопку «ОК». Цих простих дій буде достатньо, для того щоб видалити цю програму з автозавантаження в Windows 7 або будь-якої іншої версії Windows. Після наступного перезавантаження комп’ютера програма uTorrent більше не буде завантажуватися автоматично.

Як прибрати програми з автозавантаження в Windows 7 за допомогою MSCONFIG

В операційній системі Windows є отличныя утиліта під назвою «Конфігурація системи». Вона дозволяє управляти автозавантаженням, службами, а також іншими параметрами операційної системи. Для того щоб відкрити дану утиліту потрібно виконати команду «MSCONFIG». Це можна зробити через меню «Виконати» або через пошуковий рядок в меню Пуск або на стартовому екрані з плитками, якщо ви використовуєте Windows 8.

Отже, натисніть комбінацію клавіш Windows + R. Після цього перед вами повинне з’явитися меню «Виконати». У цьому меню потрібно ввести команду «MSCONFIG» і натиснути на клавішу вводу.

MSCONFIG

Після цього перед вами відкриється утиліта «Конфігурація системи». Тут потрібно відразу перейти на вкладку «Автозавантаження».

убираем программы из автозагрузки в Windows 7

На цій вкладці ви можете прибрати з автозавантаження будь-яку програму. Для цього досить зняти позначку навпроти відповідної програми. Після того як ви зняли позначку не забудьте зберегти налаштування, натиснувши на кнопку «Ок».

Також за допомогою утиліти «Конфігурація системи» ви можете відключити не потрібні служби. Адже служби також можуть використовуватися для запуску програм. Перейдіть на вкладку «Служби» і встановіть позначку навпроти опції «Не відображати служби Майкрософт».

отключаем службы

Після цього ви зможете вивчити список програм, які завантажуються як служби та за необхідності відключити деякі з них. Це робиться точно також як і на вкладку «Автозавантаження»: знімаєте позначку і зберігаєте налаштування.

Використовуємо Autoruns щоб прибрати програми з автозавантаження в Windows 7

Також для того щоб прибрати непотрібні програми з автозавантаження в Windows 7 ви можете скористатися сторонніми програмами, розробленими спеціально для вирішення подібних завдань. Однією з найбільш просунутих програм такого роду є програма Autoruns.

Використовувати програму Autoruns досить просто. Все що вам потрібно зробити, це зняти позначку навпроти програми, яку ви хотіли б прибрати з автозавантаження.

убираем программы из автозагрузки при помощи Autoruns

Більшість програм, які знаходяться в автозавантаженні, доступні на вкладці «Logon». А служби можна відключити на вкладці «Services». Після зняття позначки, параметри застосовуються відразу. Так що зберігати, що то не обов’язково.