Як прибрати нумерацію сторінок в Word

104

В одній з минулих статей ми вже розповідали про те, як пронумерувати сторінки в Ворді. Але, багатьох користувачів цікавить не тільки, як налаштувати нумерацію, але і те, як її прибрати. Якщо вас цікавить, як прибрати нумерацію сторінок у Ворд, то ви потрапили за адресою. У цій статті ми розповімо про це на прикладі програм Word 2007/2010 і Word 2003.

Як прибрати нумерацію сторінок в Word 2007, 2010, 2013 і 2016

У програмі Word 2007 (а також в більш сучасних версіях Word 2010, 2013 і 2016) ми можемо прибрати нумерацію сторінок двома способами.

Перший спосіб, це скористатися відповідною функцією на вкладці «Вставка». Перейдіть на вкладку «Вставка» і знайдіть там кнопку «Номер сторінки». Після натискання на цю кнопку відкриється випадаюче меню, в якому буде пункт «Видалити номери сторінок». Виберіть цей пункт меню і нумерація сторінок зникне з усіх сторінок даного документа Word.

Другий спосіб– це видалення нумерації вручну. Ви можете прибрати нумерацію сторінок у Ворд, просто видаливши номер сторінки вручну на будь сторінок документа. Для цього треба двічі клацнути мишкою по номеру сторінки. Після цього програма Ворд запропонує змінити номер сторінки. Далі потрібно стерти номер сторінки за допомогою клавіші Backspase і вийти з режиму редагування колонтитулів (клавіша Escape або подвійний клік на порожньому місці сторінки).

ручное удаление номера страницы в Ворд

Як прибрати нумерацію сторінок в Word 2003

Якщо ви використовуєте програму Word 2003, то для того щоб прибрати нумерацію сторінок вам потрібно перейти в режим редагування колонтитулів. Це можна зробити двома способами: відкрити меню «Вид – Колонтитули«, або двічі клацнути по номеру сторінки.

колонтитулы в Word 2003

Після того, як ви включили режим редагування колонтитулів, вам необхідно видалити номер сторінки на будь-сторінок.

убираем номера страниц в Word 2003

Після видалення номера сторінки вам потрібно вийти з режиму редагування колонтитулів, для цього потрібно натиснути на кнопку «Закрити» на спливаючій панелі «Колонтитули». Також ви можете просто двічі клацнути мишкою по порожньому простору сторінки. Після того, як ви приберете номер сторінки з однієї сторінки, номери на інших сторінках цього документа також зникнуть.

Потрібно відзначити, що якщо у вашому документі Word є кілька розділів, то прибирати нумерацію сторінок потрібно для кожного розділу окремо. Так як видалення нумерації в одному розділі не впливає на нумерацію в інших розділах документа.