Як прибрати напис «Сторінка 1» в Excel

69

Якщо ви скачали якусь таблиці у форматі Excel з Інтернету, то ви можете зіткнутися з тим, що поверх таблиці виводиться напис «Сторінка 1», «Сторінка 2» і так далі. Дана напис розміщується поверх даних в таблиці і заважає нормально з ними працювати.

У цій невеликій статті ви дізнаєтеся, як прибрати таку напис з документа Excel і чому вона з’являється. Стаття буде актуальна для всіх сучасних версій Excel, включаючи Excel 2007, 2010, 2013 і 2016.

Напис «Сторінка 1» відображається тільки в режимі сторінкового перегляду. Напис дозволяє чітко зрозуміти, яка інформація буде роздрукована на першій сторінці, яка на другий і т. д. Для того щоб прибрати напис «Сторінка 1» в Excel вам потрібно перейти в звичайний режим перегляду документа або в режим «Розмітка сторінки». Це можна зробити двома способами.

Перший спосіб полягає у використанні кнопок у правому нижньому куті вікна Excel. Там є три невеликі кнопки, за допомогою яких можна швидко змінювати режим перегляду документа не перемикаючись між вкладками. Для того щоб прибрати напис «Сторінка 1» натисніть на першу (режим «Звичайний») або на другу кнопку (режим «Розмітка сторінки». Для того щоб повернути напис тому достатньо просто натиснути на третю кнопку (режим «Сторінковий»).

Другий спосіб полягає у використанні кнопок на вкладці «Вид». Переключившись на цю вкладку, у верхньому лівому куті вікна Excel блок налаштувань «Режим перегляду книги». Тут будуть доступні кнопки «Звичайний», «Розмітка сторінки», «Сторінковий», «Подання» і «На весь екран». Для того щоб прибрати напис «Сторінка 1», потрібно натиснути на першу або другу кнопку (кнопки «Звичайний» і «Розмітка сторінки»). Для того щоб повернути напис назад потрібно натиснути на третю кнопку («Сторінковий режим»).

кнопки на вкладке Вид

Як бачите, проблема з написом «Сторінка 1» вирішується дуже просто. Для того щоб прибрати таку напис достатньо просто натиснути на одну кнопку. Повертається напис аналогічним способом.