Як прибрати фон в Word скопіювати з Інтернету

76

При копіюванні тексту з Інтернету в текстовий редактор Word дуже часто текст копіюється разом з фоновим кольором. У більшості випадків, у цьому тлі немає необхідності і його треба прибрати.

У цій статті ми розповімо про те, як прибрати такий фон текстового редактора Word. Матеріал буде актуальний для сучасних версій Word, включаючи Word 2007, 2010, 2013 і 2016.

Варіант № 1. Не копіювати текст зі стилями.

Якщо вам не потрібен фон тексту, то краще всього не копіювати текст зі стилями. Так ви отримаєте тільки вихідний текст і нічого зайвого. Надалі ви зможете самостійно відформатувати скопійований з Інтернету текст так, як вам зручно.

Для того щоб скопіювати з Інтернету тільки текст, вставте його в Word за допомогою комбінації клавіш CTRL-V, а з допомогою кліка правою кнопкою мишки. В цьому випадку у вас буде можливість вибрати, як саме потрібно вставити скопійований шматок тексту. Для вставки тільки тексту, використовується кнопка з літерою «А».

Крім цього, для вставки скопійованого з Інтернету тексту ви можете скористатися комбінацією клавіш CTRL-ALT-V. У цьому випадку відкриється вікно «Спеціальна вставка». В цьому вікні потрібно вибрати пункт «Неформатований текст» і натиснути на кнопку «Ok».

вставка текста без форматирования

Після цього в документ Word вставити шматок скопійованого з Інтернету тексту, але без фону та інших стилів.

Варіант № 2. Прибрати фон вже після копіювання.

Також ви можете прибрати фон вже після копіювання тексту з Інтернету. Для цього виділіть скопійований з Інтернету текст, перейдіть на вкладку «Головна», натисніть стрілку поруч із кнопкою «Колір виділення тексту» і виберіть варіант «без кольору».

кнопка Цвет выделения текста

Якщо це не допомогло і фон не зник, то можливо проблема в тому, що колір фону задано відразу для всієї сторінки. Для того щоб прибрати такий фон перейдіть на вкладку «Розмітка сторінки», натисніть на кнопку «Колір сторінки» і виберіть варіант «без кольору».

кнопка Цвет страницы

Якщо в тексті є таблиці, то фон тексту може бути заданий в параметрах таблиці. Для того щоб прибрати такий фон потрібно виділити текст в таблиці, перейти на вкладку «Конструктор» і натиснути на кнопку «Заливка» і вибрати варіант «без кольору».

кнопка Заливка

Також на вкладці «Конструктор» можна вибрати один із стандартних стилів таблиці і таким чином прибрати фон тексту.