Як пронумерувати сторінки в Word 2 сторінки

51

Нумерація сторінок – одна з найбільш поширених завдань, з тих, з якими стикаються користувачі при створенні текстових документів. Як правило, звичайна нумерація сторінок не викликає труднощів. Але, якщо перед користувачем постає необхідність пронумерувати сторінки в Word 2 сторінки, то це дуже часто викликає проблеми. У цій статті ми розповімо про те, як можна вирішити цю задачу в текстовому редакторі Word 2007, 2010, 2013 або 2016.

Крок № 1. Робимо звичайну нумерацію сторінок.

Для того щоб пронумерувати сторінки В Ворді з 2 сторінки потрібно спочатку зробити звичайну нумерацію сторінок. Для цього перейдіть на вкладку «Вставка» і натисніть там на кнопку «Нумерація сторінок».

Після цього з’явиться меню з декількома варіантами розміщення нумерації сторінок. У цьому меню потрібно вибрати підходящий вам варіант нумерації. Наприклад, ви можете вибрати розміщення нумерації вгорі зліва, вгорі по центру, угорі праворуч і т. д.

варианты нумерации страниц

Після вибору місця розміщення нумерації на сторінках документа з’являться номери сторінок. А значить можна приступати до наступного кроку.

Крок № 2. Відключаємо відображення номера першої сторінки.

Тепер, для того щоб пронумерувати сторінки в Ворді з 2 сторінки вам необхідно відключити відображення номера сторінки на першій сторінці документа. Щоб зробити це перейдіть на вкладку «Розмітка сторінки» і натисніть на невелику кнопку праворуч від напису «Параметри сторінки».

кнопка Параметры страницы

Таким чином ви відкриєте вікно з налаштуваннями параметрів сторінки. В цьому вікні потрібно включити функцію «Розрізняти колонтитули першої сторінки і зберегти налаштування, натиснувши на кнопку «Ок».

функция Различать колонтитулы первой страницы

В результаті номер сторінки зникне з першої сторінки документа, а друга сторінка отримає номер 2. Якщо такий варіант нумерації сторінок з 2 сторінки вас влаштовує, то на цьому можна закінчити. Якщо ж вам потрібно, щоб 2 сторінка отримала номер 1, то зробіть наступний крок.

Крок № 3. Починаємо нумерацію сторінок з нуля.

Більшість користувачів, яким потрібно пронумерувати сторінки в Ворді з 2 сторінки, хочуть, щоб 2 сторінка документа мала номер 1. На щастя, реалізувати такий варіант нумерації досить просто. Для цього вам потрібно перейти на вкладку «Вставка», натиснути на кнопку «Номер сторінки» і вибрати пункт меню «Формат номерів сторінок».

пункт меню Формат номеров страниц

Після цього на екрані з’явиться невелике вікно з налаштуваннями нумерації сторінок. В цьому вікні потрібно встановити значення «0» для параметра «Почати».

нумерация страниц с нуля

В результаті перша сторінка отримає номер «0», а друга номер «1». Враховуючи, що на першій сторінці номер не відображається, ви отримаєте правильну нумерацію сторінок, починаючи з 2 сторінки документа Word.