Як правильно вибрати компютер

116

Часто при покупці комп’ютера користувачі задають питання, як правильно вибрати комп’ютер. Відповідь на це питання досить простий: комп’ютер потрібно вибирати під свої потреби і завдання. Тоді ви ніколи не помилитеся з вибором і будете задоволені вашим комп’ютером.

Комп’ютер для ігор.

Один з найбільш частих сценарієм використання комп’ютера це комп’ютерні ігри. Якщо ви плануєте багато грати в комп’ютерні ігри і хочете отримувати максимально якісну картинку і великий FPS, то на ігровий комп’ютер доведеться, трохи розориться.

Перше на що потрібно звертати увагу, вибираючи комп’ютер для ігор, це відеокарта. Вона повинна бути досить потужною. Ми вже не раз розповідали про те, як вибирати відеокарту.

Далі вибираємо процесор і оперативна пам’ять. Під ігри краще вибирати багатоядерний процесор і не менше 4 гігабайт оперативної пам’яті. При цьому потрібно пам’ятати, що ваш пріоритет-це потужна відеокарта. Тому процесор і пам’ять не повинні з’їдати більшу частину вашого бюджету.

Комп’ютер для роботи з потужними програмами.

Тут все залежить від програм, з якими ви плануєте працювати. Якщо вам не потрібна потужна відеокарта, то на ній краще заощадити. Для швидкого запуску складних додатків буде дуже корисний SSD диск. Крім цього він дозволить значно прискорити роботу комп’ютера в цілому. Як і у випадку з ігровим комп’ютером, вам знадобиться потужний багатоядерний процесор і від 4 гігабайт оперативної пам’яті. Жорсткі диски краще організувати в масив RAID. В залежності від ваших потреб можете використовувати RAID 0 або RAID 1.

Звичайний домашній комп’ютер.

Вибір домашнього комп’ютера це в першу чергу компроміс. Для комфортної роботи вам повинно вистачити двоядерного процесора і 2 гігабайт оперативної пам’яті. Про відеокарту також краще не забувати. Можете вибрати, що з середнього цінового діапазону. Якщо ви захочете пограти вона виявиться дуже корисною.

Для того щоб правильно вибрати комп’ютер для дому потрібно не забувати про жорстких дисках. Як правило, на домашньому комп’ютері зберігають велику кількість фотографій, відео та документів. Тому краще вибирати ємні жорсткі диски від 1 терабайта.