Як поставити номери сторінок в Word

80

Текстовий редактор Word є однією з найбільш популярних програм для набору тексту. Важко знайти комп’ютер, що працює на базі Windows, на якому не встановлена дана програма. Популярність даної програми підтверджує і кількість запитань про неї, які задають користувачі на цьому та інших сайтах в Інтернеті.

У цій статті ми розглянемо одну з найбільш затребуваних функцій у програмі Microsoft Word – нумерацію сторінок. Тут ви зможете дізнатися, як поставити номери сторінок у Ворді.

Як поставити номери сторінок в Word 2007, 2010-2013

У 2007 році програма Microsoft Word перейшла на так званий стрічковий інтерфейс. Головною особливістю даного інтерфейсу є те, що всі функції програми розподілені по різних вкладках. Для того щоб активувати ту або іншу функцію користувачеві необхідно перейти на вкладку і знайти там кнопку, яка відповідає за потрібну користувачеві функцію.

Наприклад, для того щоб поставити номери сторінок вам потрібно перейти на вкладку «Вставка» і натиснути на кнопку «Номер страниці».

Після натискання на кнопку «Номер сторінки» з’явиться випадаюче меню, в якому можна вибрати спосіб розміщення номера сторінки: вгорі сторінки, внизу сторінки або на полях.

Тут же можна і прибрати номери сторінок. Для цього потрібно натиснути на кнопку «Номер сторінки» і вибрати пункт «Видалити номери сторінок».

пункт меню Удалить номера страниц

Як поставити номери сторінок в Word 2003

Якщо ви користуєтеся програмою Word 2003-го року випуску, то для того щоб поставити номери сторінок вам необхідно відкрити меню «Вставка» і вибрати пункт «Номери сторінок».

пункт Номера страниц в меню Вставка

Після цього відкриється невелике вікно під назвою «Номери сторінок». Тут можна вибрати місце, в якому ви хочете розмістити номер сторінки (вгорі сторінки, внизу сторінки, праворуч, ліворуч або по середині).

окно Номера страниц

Після вибору підходящого місця натисніть на кнопку «OK» і на сторінках вашого документа з’явиться нумерація. Якщо ви хочете почати нумерацію з іншого числа або змінити формат номера на сторінці, то вам потрібно натиснути на кнопку «Формат» у вікні «Номери сторінок».

окно Формат номера страницы

Після цього з’явиться невелике вікно під назвою «Формат номера сторінки». Тут можна змінити формат номера, включити нумерацію розділів, а також вибрати число з якого повинна починатися нумерація.

Для того щоб прибрати нумерацію сторінок в Word 2003, необхідно відкрити меню «Вид» вибрати команду «Колонтитулы». Після цього потрібно вручну видалити номер сторінки на будь-сторінок документа і закрити режим редагування «Колонтитули».