Як поміняти мову в Steam

44

Steam – найпопулярніша ігрова платформа для ПК. Цією платформою користуються практично всі, хто хоча б трохи грає в комп’ютерні ігри.

У зв’язку з такою поширеності даної платформи, досить часто зустрічаються і питання, пов’язані з нею. Наприклад, користувачі часто цікавляться, як поміняти мову в Стиме. Це питання ми і розглянемо в цьому матеріалі.

Крок № 1. Відкрийте Стім і перейдіть в налаштування.

Для того щоб поміняти мову в Стиме вам необхідно запустити програму Стім на своєму комп’ютері і перейти в налаштування. Для цього відкрийте меню, що випадає «Steam» і виберіть пункт «Налаштування».

Крок № 2. Перейдіть в розділ налаштувань «Інтерфейс».

Далі вам необхідно перейти в розділ з налаштуваннями інтерфейсу для цього клікніть по розділу «Інтерфейс» в правому бічному меню вікна з настройками.

перейдите в раздел Интерфейс

Крок № 3. Поміняйте мову і збережіть налаштування.

Після того як ви перейшли в розділ «Інтерфейс», вам необхідно відкрити випадаюче меню зі списком доступних мов (у списку мов є російська та українська мови), вибрати потрібну мову та зберегти налаштування, натиснувши на кнопку «Ок». Після натискання на кнопку «Ок» з’явиться вікно з пропозицією перезавантажити програму. Після перезавантаження Стім почне працювати з використанням нової мови.

поменяйте язык в Стиме

Потрібно відзначити, що в програмі Стім і на сайті store.steampowered.com мова змінюється незалежно один від одного. Тобто, зміна мови в програмі Steam не впливає на сайт, а зміна мови на сайті не впливає на мову в програмі. Якщо ви хочете змінити мову на сайті, то вам потрібно натиснути на свій логін і в контекстному меню вибрати пункт «Змінити мову».