Як подивитися пароль зірочками

228

Пароль – основний засіб захисту інформації. Паролі використовуються практично скрізь: для включення комп’ютера, для доступу до файлів, для перегляду електронної пошти або входу в особистий кабінет на сайтах. Типовим користувачеві комп’ютера доводиться пам’ятати як мінімум десяток різних паролів. Тому не дивно, що іноді ці паролі забуваються.

На перший погляд, забутий пароль – це катастрофа. Отримати доступ до того, що захищено цим паролем більше не вийде. Проте, іноді не все так страшно. Наприклад, якщо ваш пароль збережений на комп’ютері і відображається у вигляді точок або зірочок, то ймовірність того, що вам вдасться його відновити, досить висока.

Як ви вже здогадалися, в цій статті мова піде про те, як подивитися пароль зірочками. Ми розглянемо відразу три способи, які дозволять це робити легко, без особливих зусиль.

Як дізнатися пароль зірочками в браузері

Пароль зірочками в браузері – легка здобич. Дізнатися його дуже просто, для цього навіть не потрібно ніяке додаткове програмне забезпечення.

Якщо ви використовуєте браузер Google Chrome, натисніть правою кнопкою мишки по текстовому полю з паролем під зірочками і виберіть пункт «Перегляд коду елемента».

Після цього перед вами з’явиться вікно з HTML кодом даної сторінки. Рядок з формою введення пароля буде виділена.

Как узнать пароль под звездочками в Google Chrome

Далі вам необхідно змінити тип поля з «type=»password»» «type=»text»». Для цього натискаємо правою кнопкою мишки по виділеній лінії (рядок з полем password) і в меню вибираємо пункт «Edit as HTML».

Как узнать пароль под звездочками в Google Chrome

Після цього у вас з’явиться можливість відредагувати цю рядок.

Как узнать пароль под звездочками в Google Chrome

Для того щоб змінити тип текстового поля потрібно замінити type=»password» type=»text». Інші параметри даної терміни змінювати не потрібно. Після того як ви відредагували рядок натисніть клавішу F2 для того щоб відключити режим редагування HTML-коду.

Как узнать пароль под звездочками в Google Chrome

Після цих маніпуляцій, пароль на сторінці стане видимим.

Аналогічним чином можна подивитися пароль зірочками і в браузері Mozilla Firefox. Для цього перейдіть на сторінку зі збереженим паролем, клікніть правою кнопкою миші по полю із зірочками і виберіть пункт «Дослідити елемент».

Как посмотреть пароль под звездочками в Mozilla Firefox

Після цього перед вами відкриється HTML-код сторінки, в якому буде виділена рядок для введення пароля.

Как посмотреть пароль под звездочками в Mozilla Firefox

Як і раніше вам необхідно змінити тип текстового поля type=»password» type=»text». Для цього двічі кликніть по параметром type=»password».

Как посмотреть пароль под звездочками в Mozilla Firefox

Після цього ви зможете відредагувати цей параметр. Після зміни типу текстового поля пароль зірочками стане видимим.

У браузері Internet Explorer робиться все точно також. Відкриваємо сторінку з паролем під зірочками, клікаєм по полю з паролем правою кнопкою мишки і вибираємо пункт «Перевірити елемент».

Просмотр пароля под звездочками в Internet Explorer

Після цього перед вами відкриється HTML-код сторінки.

Просмотр пароля под звездочками в Internet Explorer

Натискаємо два рази по параметру, який хочемо змінити.

Просмотр пароля под звездочками в Internet Explorer

У діалоговому текстовому полі міняємо «password» на «text» і пароль на сторінки ставати видимим.

Як подивитися пароль зірочками в настройках браузера

Крім цього існує і інший спосіб дізнатися паролі під зірочками у вашому браузері. Для цього досить увійти в налаштування програми і переглянути збережені паролі.

У браузері Google Chrome це робиться наступним чином. Відкриваємо головне меню і переходимо в «Налаштування».

У Налаштуваннях прокручуємо сторінку вниз і тиснемо на посилання «Показати додаткові параметри». А далі натискаємо на посилання «Управління збереженими паролями», яка знаходиться в розділі «Паролі і форми».

пароль под звездочками в настройках браузера

У вікні, ви зможете подивитися паролі під зірочками, які збережені в настройках браузера Google Chrome.

пароль под звездочками в настройках браузера

Для того щоб побачити пароль досить вибрати потрібний сайт зі списку і натиснути на кнопку «Показати».

У браузері Mozilla Firefox також є така функція. Для того щоб подивитися збережені паролі Mozilla Firefox потрібно відкрити «Налаштування», перейти на вкладку «Захист» і натиснути на кнопку «Збережені паролі».

пароль под звездочками в настройках браузера

Після цього перед вами відкриється вікно, в якому потрібно натиснути на кнопку «Показати паролі».

пароль под звездочками в настройках браузера

Після цього ви зможете переглянути всі паролі під зірочками в браузері Mozilla Firefox.

Перегляд паролів в інших програмах

Браузер – далеко не єдина програма, яка зберігає паролі. Якщо вам потрібно подивитися збережений пароль у вашому FTP клієнта або іншій програмі, то потрібно вдатися до використання сторонніх програм.

Для того щоб подивитися пароль зірочками в інших програмах можна використовувати програму pwdcrack. Ця програма повністю безкоштовна і її можна завантажити на сайті http://www.amlpages.com/pwdcrack.shtml.

Просмотр паролей с помощью pwdcrack

Щоб скористатися цією програмою, потрібно натиснути на кнопку «Включити» і навести курсор на поле з паролем. Після цього в програмі pwdcrack відобразиться потрібний вам пароль.