Як підключитися до іншого компютера через Інтернет

38

Іноді виникає ситуація, коли терміново потрібно скористатися комп’ютером, який знаходиться на великій відстані від вас. Наприклад, для того щоб полагодити щось на комп’ютері знайомого або скопіювати документи, які ви забули на домашньому комп’ютері. Зараз, завдяки Інтернету це цілком реально, більше того, зробити це дуже просто. У даній статті ми розповімо про те, як підключитися до іншого комп’ютера через Інтернет і отримати повний доступ до всіх ресурсів.

Для підключення до іншого комп’ютера через Інтернет, можна використовувати функцію «Віддалений робочий стіл». Ця функція включена до складу операційної системи Windows, проте вона вимагає досить складної настройки і має ряд обмежень. Тому ми розглянемо процес підключення за допомогою програми TeamViewer.

Програма TeamViewer повністю безкоштовна для некомерційного використання. Ви можете завантажити її на офіційному сайті teamviewer.com.

Підготуйте комп’ютер, до якого будете підключатися через Інтернет

В першу чергу необхідно підготувати комп’ютер, до якого ви плануєте підключатися через Інтернет. Скачайте та встановіть програму TeamViewer.

Процес встановлення максимально простий. Після запуску інсталятора з’явиться вікно, в якому потрібно включити опції «Встановити, щоб потім управляти цим комп’ютером» та «Особисте/некомерційне використання».

Далі потрібно натиснути на кнопку «Прийняти – завершити». Після цього програма TeamViewer встановиться і відразу запуститься. При першому запуску програми вам буде запропоновано налаштувати неконтрольований доступ до комп’ютера.

Настройка программы TeamViewer

На першому етапі налаштування доступу нам потрібно ввести ім’я комп’ютера і пароль. Вводимо ці дані і натискаємо на кнопку «Далі».

Настройка программы TeamViewer

Після цього вам запропонують створити обліковий запис. Цей етап можна пропустити, створювати обліковий запис не обов’язково. Вибираємо «Я не хочу створювати обліковий запис» і тиснемо на кнопку «Далі».

Настройка программы TeamViewer

Все, на цьому налаштування неконтрольованого доступу закінчена. В останньому вікні ви побачите ID (ідентифікаційний номер комп’ютера).

Настройка программы TeamViewer

Цей ідентифікатор використовується в якості логіна для підключення до комп’ютера. Скопіюйте його або запишіть у надійному місці.

Підключаємося до іншого комп’ютера через Інтернет

Отже, після того як ви підготували один з комп’ютерів до підключення (встановили і налаштували TeamViewer), можна приступати до роботи з основним комп’ютером, з якого ми і будемо підключатися.

Запускаємо інсталятор програми TeamViewer на комп’ютері, з якого ми будемо підключатися до віддаленого комп’ютера. У вікні інсталятора потрібно вибрати опції «Встановити» і «Особисте/некомерційне використання»

Настройка программы TeamViewer

Після цього програма TeamViewer встановиться, запуститься і буде відразу готова до роботи. На комп’ютері, з якого ви будете підключатися, більше нічого не потрібно налаштовувати.

Для того щоб підключитися до іншого комп’ютера через Інтернет, потрібно ввести «ID партнера» (ID комп’ютера, який ми отримали після налаштування неконтрольованого доступу) і натиснути на кнопку «Підключитися».

подключение к другому компьютеру через Интернет

Після цього програма запросить пароль.

подключение к другому компьютеру через Интернет

Вводимо пароль, який ми вказали при налаштуванні неконтрольованого доступу і натискаємо на кнопку «Увійти». Все, після цього ви побачите робочий стіл комп’ютера, до якого ви підключилися через Інтернет.