Як підключитися до FTP

54

Під операційною системою Windows є кілька способів для підключення до FTP серверу. Так, ви можете використовувати звичайний Провідник, будь-який браузер або спеціалізовані програми для роботи з FTP серверами, так звані FTP клієнти. У даній статті ми розповімо, як підключитися до FTP сервера і як з ним працювати.

Використовуємо звичайний Провідник Windows

Найпростіший і доступний спосіб-це використання Провідника Windows. Для цього відкрийте будь-яку папку і введіть в адресний рядок ввести префікс «ftp://» і IP адреса вашого сервера FTP. Після цього відкриється вікно, в якому потрібно ввести логін і пароль для доступу до FTP серверу. Якщо на сервері дозволений анонімний вхід, ви зможете увійти і без пароля.

как подключится к ftp

Після того як ви увійшли на FTP сервер з допомогою Провідника ви зможете працювати з файлами та папками на сервері за допомогою звичного інтерфейсу операційної системи Windows.

Використовуємо будь-браузер

Другим способом є робота через браузер. Будь-який сучасний браузер вміє працювати з FTP серверами. Для цього достатньо відкрити браузер і ввести префікс «ftp://» і IP-адреса вашого сервера.

как подключится к ftp

Але повноцінно працювати з FTP сервером за допомогою браузера або Провідника не вийде. Для цього потрібно використовувати спеціалізовані програми, також відомі як FTP клієнти.

Використовуємо FTP клієнт FileZilla

Напевно, найкращим FTP клієнтом під операційну систему Windows є FileZilla. Дана програма володіє всіма необхідними функціями і дозволяє вирішувати будь-які завдання при роботі з FTP серверами.

Основні можливості FTP клієнта FileZilla:

  • Простий і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс
  • Русифікований інтерфейс
  • Підтримка всіх інтернет стандартів необхідних для роботи з FTP серверами
  • Можливість відновлення передачі файлів
  • Можливість керування швидкістю передачі даних
  • Пошук по серверу
  • Робота з декількома серверами одночасно
как подключится к ftp

Для того щоб підключитися до FTP з допомогою клієнта FileZilla потрібно додати сервер Сайт Менеджер. Для цього виконайте Файл – Сайт Менеджер. Після цього натисніть кнопку «створити сайт» і введіть дані для авторизації на сервері в правій частині вікна. Коли всі дані введені, збережіть результат.

как подключится к ftp

Для підключення до сервера натисніть на стрілочку біля іконки Сайт Менеджер і виберіть доданий сервер. Після цього програм підключитися до FTP.

У правій частині екрана програми FileZilla, відображаються файли FTP сервера, а в лівій ваші локальні дані. Копіювати файли можна простим перетягуванням або за допомогою контекстного меню.