Як підключити VGA монітор до HDMI або DVI-D

84

Відеокарти останніх поколінь від NVIDIA і AMD не оснащуються VGA виходами. Більш того, DVI інтерфейси, на таких відеокартах, що відповідають стандарту DVI-D, а значить за DVI передається тільки цифровий сигнал. Все це призводить до того, що підключити старий VGA монітор до таких відеокарт не представляється можливим, навіть з використанням перехідника з DVI на VGA.

Але, не все так сумно. Такі сучасні відеокарти все ж можна підключити до старих моніторів VGA. У даній статті ми розповімо про те, як підключити VGA монітор до HDMI або DVI-D виходу на відеокарті.

Підключення моніторів VGA до DVI-D або HDMI виходів відеокарти

Отже, якщо у вас монітор VGA входом і відеокарта з DVI-D або HDMI виходом, то для їх підключення вам потрібно активний перехідник. Такий активний перехідник конвертує цифровий сигнал від відеокарти в аналоговий сигнал для монітора.

Дані перехідники зазвичай мають з одного боку невеликий HDMI кабель, який потрібно підключити до відеокарти, а з іншого боку VGA вихід, який потрібно увіткнути VGA кабель від монітора. На картинках внизу показано, як виглядає такий перехідник сам по собі і вже в підключеному вигляді.

активный переходник c hdmi на vga подключенный к компьютеру

Якщо HDMI виходи на відеокарті немає, то можна спробувати підключити такий перехідник до DVI-D виходу. У цьому випадку знадобиться ще перехідник з DVI-D і HDMI.

переходник с DVI-D на HDMI

Що стосується покупки, то активні перехідники з HDMI на VGA можна знайти, наприклад, на AliExpress, а також в інших китайських інтернет-магазинах. Крім цього можна пошукати в місцевих магазинах на Яндекс Маркет. Ціна на такий активний перехідник коливається від 500 до 2000 рублів, залежно від місця покупки.