Як підключити веб-камеру до компютера

164

Веб-камера – незамінний інструмент для будь-якого сучасного користувача ПК. З допомогою веб-камери можна спілкуватися в інтернеті з використанням відеозв’язку, знімати відео або робити фотографії не відходячи від комп’ютера. При бажанні веб-камеру можна використовувати для відеоспостереження.

Проте багато користувачів відмовляються від покупки веб-камери з-за того що не знають як її правильно підключати. У цьому матеріалі вирішити цю проблему. Тут ви зможете дізнатися, як підключити веб-камеру до комп’ютера або ноутбука.

Всі веб-камери підключаються до комп’ютера за допомогою інтерфейсу USB. Роз’єм USB знайомий навіть самому досвідченому користувачеві. Це роз’єм, який використовується для підключення флешок. Такі є роз’єми на задній і передній панелі системного блоку.

У більшості випадків, для того щоб підключити веб-камеру до комп’ютера потрібно просто увіткнути USB-кабель в будь-який USB роз’єм. При цьому не потрібно встановлювати ніяких драйверів або програм. Операційна система Windows сама знайде і встановить все що необхідно.

Якщо ви плануєте використовувати веб-камеру постійно, то її краще підключити до USB роз’єму на задній панелі системного блоку. Якщо ж ви плануєте використовувати веб-камер час від часу і хочете мати можливість її швидко відключити, то можна використовувати роз’єм на передній панелі комп’ютера.

Отже, для того щоб підключити веб-камеру до комп’ютера, просто застроміть її в будь-який USB роз’єм. Після цього комп’ютер видає характерний звук, який повідомляє про те, що він виявив новий пристрій. Далі потрібно дочекатися появи спливаючого повідомлення про те, що пристрій готовий до роботи.

Якщо ж після підключення до комп’ютера веб-камера не заробила, значить, вона вимагає установки драйверів. Зазвичай вони поставляються на диску, що йде в комплекті з веб-камерою. Відкрийте диск і встановіть драйвер. Якщо диск з драйверами відсутня (наприклад, ви його втратили), то ви можете завантажити драйвер з офіційного сайту виробника вашої веб-камери.

Зверніть увагу, веб-камера може оснащуватися вбудованим мікрофоном, а може йти без нього. Якщо ваша веб-камера оснащена мікрофоном, то для того щоб спілкуватися зі звуком вам потрібно придбати і підключити зовнішній мікрофон.