Як підключити телевізор як монітор

47

Буває багато ситуацій, в яких може знадобитися підключити телевізор як монітор. Наприклад, телевізор підключають для демонстрації презентацій на великому екрані, для перегляду відео, або просто для заміни зламаного монітора. У даній статті ми розповімо про те, як підключити телевізор як монітор до комп’ютера.

Для того щоб підключення телевізора не викликало у нас ніяких складнощів треба трохи розібратися з теорією. Всі сучасні телевізори оснащуються цифровим відеовходом HDMI. Завдяки використанню HDMI входу будь-телевізор можна підключити монітор. При цьому процес підключення телевізора максимально простий і доступний будь-кому.

Крім цього, багато просунуті моделі телевізорів оснащуються DVI входом. Якщо у вас телевізор з DVI входом, то для підключення телевізора в якості монітора ви можете використовувати DVI.

DVI вход и кабель

Огляньте задню кришку, а також бічні панелі вашого телевізора, і знайдіть HDMI або DVI входи. Для підключення телевізора до комп’ютера ви можете використовувати будь-який з цих HDMI або DVI входів.

Після цього огляньте задню панель вашого комп’ютера і приймаємо рішення, яким чином ви будуть підключати телевізор як монітор. Можливо кілька варіантів.

HDMI – HDMI. Якщо комп’ютер оснащений HDMI виходом, то ви просто з’єднуєте HDMI вихід на комп’ютері з HDMI входом на телевізорі. Це найпростіший варіант, якщо ви не знаєте як підключити телевізор як монітор.

HDMI подключен к телевизору

DVI – HDMI. Якщо на комп’ютері тільки DVI вихід, а на телевізорі тільки HDMI вхід. То вам знадобиться перехідник з DVI на HDMI. Підключаємо перехідник до DVI виходу на комп’ютері і з’єднуємо перехідник з телевізором за допомогою HDMI кабелю.

переходник с dvi на hdmi

DVI – DVI. Якщо ваш телевізор оснащений DVI входом, то ви можете підключити телевізор, з’єднавши DVI вихід на комп’ютері і DVI вхід на телевізорі за допомогою кабелю DVI.

Після того, як ви підключили вам потрібно взяти пульт від телевізора і переключити джерело сигналу на той HDMI або DVI вхід, який ви використовували.

пульт телевизора

Як правило, кнопка, яка відповідає за вибір джерела сигналу, називається «Source» або «Джерело».