Як підключити принтер

39

Принтер це найпоширеніше периферійний пристрій. Тому у користувачів часто виникає питання, як підключити принтер. У даному матеріалі ми розповімо про те, як підключити принтер за допомогою кабелю USB і встановити драйвера.

Отже, для того щоб підключити принтер і привести його в робочий стан вам потрібно виконати три дії: підключити принтер до мережі електроживлення, підключити принтер до комп’ютера за допомогою кабелю USB і встановити драйвер.

Підключіть принтер до мережі електроживлення і комп’ютера

Першим ділом, підключіть принтер до мережі електроживлення. Це не повинно викликати жодних труднощів.

Йдемо далі, для підключення принтера до комп’ютера вам потрібен USB кабель. Як правило, він йде в комплекті з принтером. Якщо у вас немає USB-кабелю, його можна придбати окремо.

Как подключить принтер: кабель USB Тип А и USB Тип В

Як підключити принтер: кабель USB Тип А і USB Тип В

USB кабель на різних кінцях має різні типи штекерів. Вони називаються USB Тип А і USB Тип Ст. До комп’ютера потрібно підключити кінець кабеля зі штекером USB Тип А, а до принтера USB Тип Ст.

Встановлюємо драйвер для принтера

Після того, як принтер підключений до комп’ютера можна приступати до установки драйверів. Встановлювати драйвери зовсім не складно. Процес установки практично нічим не відрізняється від установки звичайних програм.

В комплекті з принтером йде диск з драйверами. Якщо кілька дисків визначити диск з драйверами можна по написах на диску.

Вставите диск з драйверами в комп’ютер. Після цього повинна завантажитися програма, за допомогою якої можна почати установку драйверів. Якщо це не відбулося, відкрийте диск, знайдіть папку з драйверами і запустіть установку

Під час установки драйверів потрібно просто дотримуйтесь інструкцій майстра установки. Можливо, доведеться вимкнути і знову підключити принтер до комп’ютера.

Якщо у вас немає диска з драйверами або установка з диска викликає у вас труднощі, ви завжди можете завантажити останню версію драйверів з офіційного сайту компанії виробника. Для цього введіть в пошукову систему назву принтера, перейдіть на офіційний сайт. На сайті потрібно знайти розділ з драйверами і завантажити драйвер для вашої моделі принтера.