Як підключити ноутбук до Wi-Fi

35

Wi-Fi це технологія для організації бездротової мережі. За допомогою Wi-Fi можна підключити до локальної мережі або Інтернету ноутбуки, смартфони або звичайні комп’ютери, оснащені спеціальним Wi-Fi модулем. Але, найчастіше за допомогою Wi-Fi підключають саме ноутбуки. У даному матеріалі ми розповімо про те, як підключити ноутбук до Wi-Fi мережі.

Перше, про що необхідно сказати це те, що абсолютно всі ноутбуки оснащені вбудованими модулями для підключення до Wi-Fi мереж. Тому вам не потрібно купувати ніяких додаткових пристроїв.

Управління підключенням до ноутбука Wi-Fi мереж відбувається за допомогою спеціального значка на панелі завдань. В залежності від того підключена Wi-Fi мережу чи ні він може виглядати по різному.

Отже, повернемося до того, як підключити ноутбук до Wi-Fi. Для цього нам необхідно клікнути лівою кнопкою мишки по значку на панелі задач. Після цього перед вами відкриється список доступних мереж Wi-Fi. Тут потрібно вибрати цікаву для нас Wi-Fi мережу і натиснути на кнопку підключити.

Как подключить ноутбук к Wi-Fi: поиск доступных сетей

Якщо обрана Wi-Fi мережа захищена паролем, то операційна система відкриє вікно, в якому необхідно ввести пароль від Wifi. Підключити ноутбук до Wi-Fi мережі без пароля неможливо.

Как подключить ноутбук к Wi-Fi: ввод пароля для доступа

Що робити, якщо значок на панелі завдань відсутня? Якщо цей значок не відображається на панелі завдань, то це може говорити про одне з двох:

  • Не встановлені драйвери. Малоймовірний варіант, оскільки в більшості випадків операційна система Windows сама знаходить і встановлює необхідні драйвери.
  • Wi-Fi модуль відключений. У цьому випадку необхідно перейти по дорозі: Панель управління – Мережа і Інтернет – Мережеві підключення. Тут потрібно знайти підключення під назвою «Бездротове мережеве з’єднання» і включити його через правий клік мишкою.

Как подключить ноутбук к Wi-Fi: включение сети

Що робити, якщо значок на панелі завдань відзначений червоним хрестом? Також можлива ситуація, коли є значок на панелі завдань, але він позначений червоним хрестом та пошук доступних мереж Wi-Fi не працює.

Как подключить ноутбук к Wi-Fi: беспроводная сеть отключена

Це означає, що Wi-Fi модуль вимкнено за допомогою утиліти «Центр мобільності Windows» або за допомогою окремої кнопки на корпусі ноутбука. У цьому випадку включити Wi-Fi через Панель управління/Мережеві підключення не вийде і включати Wi-Fi потрібно тим ж способом, яким він був відключений.

Для того щоб відкрити «Центр мобільності Windows клацніть правою кнопкою мишки по іконці акумулятора на панелі завдань і виберіть відповідний пункт.

Как подключить ноутбук к Wi-Fi: открыть центр мобильности

У діалоговому вікні можна включити або відключити Wi-Fi, а також змінити налаштування економії заряду акумулятора.

Как подключить ноутбук к Wi-Fi: включаем сеть

Якщо в «Центрі мобільності Windows» Wi-Fi включений, то огляньте корпус вашого ноутбука. Можливо, Wi-Fi відключено за допомогою спеціальної кнопки. Як правило, ця кнопа розміщується над клавіатурою.