Як підключити ноутбук до телевізора через HDMI

74

Всі сучасні телевізори оснащуються портом HDMI. Це дозволяє їх без проблем підключати як до комп’ютерів, ноутбуків і інших пристроїв, які здатні передавати зображення по інтерфейсу HDMI. У даній статті ми максимально детально розповімо про те, як підключити ноутбук до телевізора через HDMI.

Першим ділом вам, звичайно ж, знадобиться сам HDMI кабель. Такий кабель можна без проблем купити в будь-якому супермаркеті електроніки, у відділі з телевізорами або HD/DVD плеєрами. Перед покупкою оцініть якої довжини кабель вам потрібен.

HDMI кабель це досить товстий кабель, найчастіше чорного кольору. На кінцях кабелю однакові конектори. Кабель можна підключати будь-якою стороною, як до телевізора, так і до вашого комп’ютера.

Как подключить ноутбук к телевизору через HDMI

HDMI кабель

Якщо у вас вже є HDMI кабель можна приступати до підключення ноутбука до телевізора. Для цього знайдіть на ноутбуці і телевізорі роз’єми для підключення HDMI кабелю і з’єднайте з допомогою кабелю. Це можна робити при включеному ноутбуці і телевізорі.

Как подключить ноутбук к телевизору через

HDMI роз’єм

Після того як ви підключили ноутбук до телевізора через HDMI вам необхідно налаштувати телевізор таким чином, щоб він виводив на екран сигнал з ноутбука. Для цього потрібно натиснути кнопку «Source» на пульті від телевізора і в списку, що відкрився, вибрати HDMI. Якщо у списку джерел на вашому телевізорі є кілька HDMI потрібно просто підібрати потрібний.

Все, цих дій достатньо для того щоб підключити ноутбук до телевізора через HDMI і на екрані на вашому екрані має з’явитися картинка з ноутбука. Для того щоб налаштувати вивід зображення клікніть правою кнопкою миші на робочому столі і виберіть пункт «Роздільна здатність».

Как подключить ноутбук к телевизору через HDMI

Налаштування

У вікні, ви можете вибрати дозвіл, який найкраще підходить для вашого телевізора, а також режим виводу зображення. Навпроти пункту «Кілька екранів» з допомогою випадаючого меню можна вибрати відповідний режим.