Як підключити компютер до Інтернету через мобільний телефон

58

Мобільний інтернет все ще залишається досить дорогим і повільним способом підключення до всесвітньої павутини. Тому використовувати його в якості основного інтернет підключення для настільного комп’ютера досить незручно.

Однак бувають випадки, коли іншого варіанту просто немає. Наприклад, під час поїздки на відпочинок або поломки основного інтернет провайдера. У таких випадках доводиться вдаватися до використання мобільного інтернету. У даному матеріалі ми розповімо про те, як підключити комп’ютер до Інтернету через мобільний телефон.

Мобільний телефон як точка доступу

Найпростішим способом підключення комп’ютера до Інтернету через мобільний телефон є використання функції «Точка доступу». Така функція є в більшості сучасних смартфонів.

Після включення функції «Точка доступу» ваш мобільний телефон почне працювати як звичайний Wi-Fi роутер, створюючи Wi-Fi мережу з доступом до мережі Інтернет. Для того щоб на вашому комп’ютері запрацював Інтернет через мобільний телефон досить підключитися до Wi-Fi мережі.

Потрібно відзначити, що використання функції «Точка доступу» має ряд недоліків:

  • Далеко не кожен мобільний телефон підтримує цю функцію. Як правило, таку можливість надають лише просунуті смартфони.
  • Використання функції «Точка доступу» призводить до більш швидкого розряду акумулятора мобільного телефону.
  • Використання функції «Точка доступу» призводить до підвищеному витраті інтернет трафіку.
  • Для підключення до точки доступу на комп’ютері повинен бути встановлений Wi-Fi модуль.

Мобільний телефон як модем

Другий спосіб підключити комп’ютер до Інтернету через мобільний телефон це використання мобільного телефону як модему. На відміну від «Точки доступу», даний спосіб працює з більшістю сучасних мобільних телефонів.

Оскільки даний спосіб підключення до мобільного інтернету досить складний ми розглянемо його крок за кроком.

Крок № 1. Підключіть мобільний телефон до комп’ютера.

Підключіть мобільний телефон до комп’ютера за допомогою кабелю або Bluetooth. Після підключення встановіть програму для синхронізації телефону з комп’ютером. Це може бути програма Nokia Suite, якщо у вас телефон від Nokia, або програма Samsung Kies, якщо у вас телефон від Samsung. Якщо в комплекті з телефоном йшов диск з драйверами, то встановіть і їх.

Подключаем мобильный телефон к компьютеру

Після підключення і установки всіх необхідних програм в Диспетчері пристроїв повинен з’явитися модем вашого мобільного телефону.

Крок № 2. Створення нового підключення до Інтернету.

Після того як ви підключили свій мобільний телефон до комп’ютера можна приступати до створення нового підключення до Інтернету. Для цього відкрийте Панель управління –> Мережа і Інтернет –> Центр управління мережами і загальним доступом.

Создание нового подключения к Интернету

У вікні «Центр управління мережами і загальним доступом», натискаємо на посилання «Налаштування нового підключення до мережі».

Після цього перед вами відкриється вікно «Установка підключення до мережі». Тут потрібно вибрати пункт «Налаштування телефонного підключення» і натиснути на клавішу «Далі».

Создание нового подключения к Интернету

Наступного вікна необхідно вказати набирається номер, ім’я користувача та пароль. Ці дані будуть використовуватися модемом для підключення до Інтернету. Щоб дізнатися ваш набирається номер, логін і пароль – зв’яжіться з вашим провайдером мобільного зв’язку.

Создание нового подключения к Интернету

Після введення всіх даних натисніть на кнопку «Підключити». Якщо ви зробили все правильно, то ваш комп’ютер повинен підключитися до Інтернету.