Як перевести PDF в Word

100

Формат PDF використовується для зберігання електронних версій книг, журналів, наукових праць та інших текстових документів. Не рідко виникає необхідність редагувати PDF. Однак зробити це неможливо. Перед тим, як почати редагування PDF документ необхідно відкрити в Word або іншому текстовому редакторі. У зв’язку з цим у багатьох користувачів виникає питання, як перевести PDF в Word. Зараз ми спробуємо розібратися з цією проблемою.

Як перевести PDF в Word онлайн

Існує чимало онлайн сервісів, які дозволяють переводити PDF файли у формат Word в режимі онлайн. Такий спосіб дуже зручний, так як для цього не потрібно встановлювати додаткові програми. Замість цього все можна зробити прямо в браузері.

Одним з найбільш зручних сервісів такого типу доступний за адресою http://convertonlinefree.com/PDFToWORDRU.aspx.

Даний конвертер дозволяє швидко переводити PDF в Word. Все, що потрібно зробити, це вибрати файл за допомогою кнопки «Вибрати файл» і натиснути на кнопку «Конвертувати». Після цього почнеться процес конвертації PDF в Word.

Как перевести PDF в Word онлайн

Процес може зайняти кілька хвилин. Швидкість конвертації залежить від розміру PDF файлу (сервіс дозволяє конвертувати PDF розміром до 30 МБ) і завантаженості сервісу. Після того як PDF файл буде переведений в Word ваш браузер завантажить вийшла документ.

Також існують і інші онлайн-сервіси, які дозволяють перевеодить PDF в Word. Наприклад:

  • http://www.pdfonline.com/pdf-to-word-converter/;
  • https://www.pdftoword.com/;
  • http://www.pdftoword.ru/;
  • http://ru.pdftoword.org/;

Програми для перекладу PDF в Word

Якщо у вас немає швидкого підключення до Інтернету або онлайн конвертація вам не підходить з інших причин, то ви можете скористатися спеціальними програмами, призначеними для конвертації PDF в Word.

Однією з таких програм є UniPDF. Дана програма є повністю безкоштовною і її можна завантажити з офіційного сайту.

Программы для перевода PDF в Word

Працювати з UniPDF дуже просто. Вам необхідно додати PDF файл в основне вікно програми. Це можна зробити простим перетягуванням файлів з папки. Після цього, вам потрібно вибрати в який формат ви хочете перетворити ваш PDF документ. Ви можете вибрати Word, зображення, текст або HTML. Коли буде готово, натисніть на кнопку «Convert».

Далі програма запропонує вибрати папку, у яку буде збережений файл після конвертації. Можете вибрати робочий стіл (Desktop) або будь-яку іншу папку.

Программы для перевода PDF в Word

Після закінчення процесу конвертації, програма UniPDF повідомить про це і запропонує відкрити отриманий файл.

Программы для перевода PDF в Word

Крім UniPDF існують і інші програми для перекладу PDF в Word. Але вони в основному платні. Наприклад:

  • First (PDF http://pdftoword.ru/free-converter.html);
  • VeryPDF PDF to Word Converter (http://www.verypdf.com/app/pdf-to-word/index.html);

Як перевести PDF в Word за допомогою Google Disk

Хмарний сервіс Google Disk дозволяє переводити PDF в Word. Даний спосіб працює не так добре, як два попередні, але все ж він заслуговує того, щоб про неї розповіли.

Перше, що потрібно зробити, це завантажити PDF-файл на Google Disk. Це можна зробити через веб-інтерфейс або за допомогою програми-клієнта на вашому комп’ютері.

Как перевести PDF в Word с помощью Google Disk

Після того, як файл завантажився, клацніть по ньому правою кнопкою мишки і виберіть пункт «Відкрити за допомогою Google Документи».

Как перевести PDF в Word с помощью Google Disk

Далі перед вами відкриється ваш документ. Для того щоб зберегти його у форматі Word використовуйте меню «Файл – Завантажити як – Microsoft Word».

Как перевести PDF в Word с помощью Google Disk

Даний спосіб перекладу PDF в Word можна вважати запасним, так як він працює не дуже якісно.