Як перевернути відео

47

У деяких ситуаціях виникає необхідність перевернути відео. Наприклад, після зйомки відео не під правильним кутом. У даному матеріалі ми розповімо про те, як перевернути відео. Перевертати відео можна двома способами: під час перегляду відео за допомогою налаштувань відео-плеєра або з допомогою спеціальних програм, призначених для редагування відео. У даній статті ми розглянемо обидва варіанти

.

Як перевернути відео під час перегляду

Популярний медіа-плеєр VLC дозволяє перевертати відео. Для цього запустіть відео в VLC плеєрі і відкрийте меню «Інструменти — Ефекти і фільтри».

Після цього перед вами повинно відкрити невелике вікно з налаштуваннями відео. Тут потрібно перейти на вкладку «Відео-ефекти».

Как перевернуть видео - медиа-плеер VLC

На вкладці «Відео-ефекти» необхідно встановити позначку навпроти пункту «Поворот» і вибрати один з можливих варіантів перевороту відео: обертання на 90 градусів, обертання на 180 градусів, поворот на 270 градусів, переворот по горизонталі і переворот по вертикалі. Для того, щоб перевернути відео в зручний для перегляду формат виберіть один із варіантів і закрийте вікно з настройками.

Відео програвач Media Player Classic, який встановлюється разом з пакетом кодеків K-Lite Codec Pack, також дозволяє перевертати відео на 90 градусів.

Как перевернуть видео - Media Player Classic

Для того, щоб повернути відео в програмі Media Player Classic потрібно скористатися комбінацією клавіш:

  • Alt + NumPad 1 – Нахил відео ролика проти годинникової стрілки;
  • Alt + NumPad 2 — Відображення відео ролика по вертикалі;
  • Alt + NumPad 3 — Поворот відео ролика проти годинникової стрілки;
  • Alt + NumPad 4 — Обертання відео ролика по горизонталі;
  • Alt + NumPad 6 — Відображення відео ролика по горизонталі;
  • Alt + NumPad 8 — Обертання відео ролика по вертикалі;

Як повернути відео на 90 градусів з допомогою відео редактора

Якщо вам потрібно повернути безпосередньо сам відео ролик, для того щоб він запускався правильно, то вам не обійтися без спеціальних програм. Повернути відео на 90 градусів можна з допомогою таких безкоштовних програм як Avidemux або VirtualDub. Але, ці програми досить складні у використанні і вимагають деяких умінь.

Найбільш простим способом повернути відео на 90 градусів є програма Free Video Flip and Rotate. Її можна завантажити за посиланням http://www.dvdvideosoft.com/ru/products/dvd/Free-Video-Flip-and-Rotate.htm.

Зверніть увагу, під час установки програми Free Video Flip and Rotate установник буде пропонувати встановити додаткові рекламні програми. Від встановлення цих додаткових програм краще відмовитися, для того щоб не засмічувати систему не потрібним софтом.

Дана програма дозволяє виконувати поворот відео ролика на 90 градусів, поворот 180 градусів, а також віддзеркалення по вертикалі і горизонталі. При цьому програма настільки проста, що з нею зможе розібратися абсолютно будь-який.

Запускаємо програму і вибираємо вихідний файл (файл, який потрібно повернути).

Как повернуть видео на 90 градусов с помощью видео редактора

Після цього потрібно налаштувати поворот відео за допомогою кнопок в нижній частині програми.

Как повернуть видео на 90 градусов с помощью видео редактора

Все, цих простих дій достатньо для того, щоб повернути відео. Для того щоб зберегти результат роботи програми, скористайтеся кнопкою «Зберегти». За замовчуванням файл збережеться у ту ж папку.