Як перевернути текст у Word

86

Не рідко при створенні текстових документів з’являється необхідність зробити перевернутий текст. На щастя, у текстовому редакторі Word це робиться дуже просто, головне знати деякі хитрощі.

У даній статті ми розповімо про те, як перевернути текст в Word на 90, 180 або 270 градусів. Інструкція актуальна для Word 2007, 2010, 2013 і 2016.

Як перевернути текст в Word за допомогою таблиці

Найпростіший спосіб перевернути текст в Ворді, це скористатися таблицею. За допомогою таблиці можна швидко перевернути текст вертикально на 90 градусів, на 180 градусів або будь-яке інше положення.

Для того щоб скористатися цим методом встановіть курсор у те місце сторінки, де має бути перевернутий текст і перейдіть на вкладку «Вставка». Тут потрібно натиснути на кнопку «Таблиця» і вибрати розмір таблиці. Підійде навіть таблиця на 1 клітинку.

Після того, як таблиця створена, встановіть курсор всередину таблиці і перейдіть на вкладку «Макет». Тут потрібно просто натиснути на кнопку «Напрямок тексту» і текст в таблиці перевернеться. Якщо натиснути на цю кнопку кілька разів, то можна перевернути текст в будь-яке положення. Наприклад, на 90 або 180 грудусов.

переверните текст в таблице

Поруч з кнопкою «Напрямок тексту» є кнопки для вирівнювання тексту усередині таблиці. З їх допомогою можна розмістити текст всередині клітинки так, як це потрібно.

Як перевернути текст вертикально в Word за допомогою написів

Другий спосіб перевороту тексту трохи складніше. Для того щоб скористатися цим способом потрібно відкрити вкладку «Вставка», натиснути на кнопку «Фігури» і вибрати «Напис».

создайте надпись

Після цього потрібно за допомогою мишки вказати розмір напису, яку ви хочете вставити в документ Ворд. В результаті у вас з’явиться рамка, на територію якої ви зможете вписати текст.

введите текст

Введіть у рамку потрібний текст і перейдіть на вкладку «Формат». Тут ви зможете знайти кнопку «Напрямок тексту» з допомогою якої можна перевертати текст на 90 або 270 градусів.

переверните рамку с текстом

В результаті ви рамку з перевернутим текстом, яку можна розмістити в будь-якому місці документа.

перевернутый текст в ворде

Потрібно відзначити, що напис з текстом можна перевертати вручну. Для цього треба натиснути на зелену крапку над написом і не відпускаючи цієї точки перевернути напис в потрібне положення.

переверните текст вручную

Якщо при цьому утримувати клавішу SHIFT, то напис буде перевертатися тільки на певний кут.