Як перетворити PDF в Word

43

Формат PDF користується великою популярністю. В даному форматі публікуються різноманітні журнали, електронні книги, наукові роботи, а також інші документи. Але, в PDF є і недоліки. Наприклад, ви не можете просто так відкрити PDF файл у Word або іншому популярному текстовому редакторі. Тому якщо виникає необхідність редагувати PDF файл, то більшість користувачів стикаються з проблемою, як перетворити PDF в Word. В цьому матеріалі ми спробуємо допомогти вирішити цю проблему, розглянувши кілька способів перетворення PDF файлів у формат Word.

Як перетворити PDF в Word онлайн

Існує ряд онлайн сервісів, які дозволяють виконувати перетворення PDF в Word в режимі онлайн. Онлайн перетворення дуже зручний спосіб, оскільки для цього користувачеві не потрібно встановлювати на свій комп’ютер ніяких додаткових програм.

Один з найбільш популярних сервісів для перетворення PDF файлів у формат Word знаходиться на сайті http://convertonlinefree.com/PDFToWORDRU.aspx. Для того щоб скористатися цим сервісом вам необхідно перейти по вказаному посиланню. Після цього вам потрібно за допомогою спеціальної форми вибрати PDF файл на вашому комп’ютері і натиснути на кнопку «Конвертувати».

Далі сервіс почне перетворення вашого файлу. Це може зайняти декілька хвилин, в залежності від завантаженості сервісу та розміру вашого PDF документа.

процесс преобразования pdf в word

Після того як процес перетворення буде закінчений, сервіс автоматично почне завантаження файлу Word, який вдалося отримати з вашого PDF.

Також ви можете скористатися іншими сервісами для перетворення PDF файлів:

  • http://www.pdfonline.com/pdf-to-word-converter/;
  • http://www.pdftoword.ru/;
  • https://www.pdftoword.com/;
  • http://ru.pdftoword.org/;

Всі вони працюють за аналогічним принципом, завантажуєте PDF файл, чекаєте поки сервсіс виконає перетворення і завантажуєте отриманий файл у форматі Word.

Програми для перетворення PDF в Word

Ще один спосіб перетворення PDF в Word, це перетворення за допомогою спеціальних програм. Таких програм існує досить багато. У даній статті ми розглянемо програму UniPDF, оскільки вона повністю безкоштовна. Ви можете завантажити цю програму з офіційного сайту.

Програма UniPDF має простий і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, тому розібратися з не складе праці. Для того щоб перетворити PDF в Word вам необхідно перетягнути PDF у вікно програми, вибрати формат, який ви хочете перетворити цей PDF-файл, а потім натиснути на кнопку «Convert».

программа UniPDF

Після цього програма попросить вказати папку, в яку потрібно зберегти отриманий Word файл.

выбор папки

Після вибору папки, програма почне процес перетворення. Після закінчення цього процесу повинне з’явитися вікно з пропозицією відкрити Word файл.

сообщение об окончании работы

Також існують і інші програми для перетворення PDF в Word:

  • First (PDF http://pdftoword.ru/free-converter.html);
  • VeryPDF PDF to Word Converter (http://www.verypdf.com/app/pdf-to-word/index.html);

Але, ці програми платні, тому ми не розглядаємо їх в рамках цієї статті.

Як перетворити PDF в Word за допомогою Google Disk

Ще один варіант перетворення це сервіс Google Disk. Однією з функцій даного сервісу є перетворення завантажених у нього PDF файлів. Для того щоб скористатися цією можливістю, відкрийте Google Disk в браузері і завантажте в нього ваш PDF файл.

сервис Google Disk

Після того як PDF файл завантажився, натисніть на нього правою кнопкою миші і в меню виберіть пункт «Відкрити за допомогою Google Документи».

открываем контекстное меню

Після цього перед вами повинен відкритися ваш PDF файл. Тепер ви можете перетворити його у формат Word. Для цього в меню «Файл – Завантажити як – Microsoft Word».

скачиваем файл в формате Word

Після цього отриманий Word файл завантажиться на ваш комп’ютер. На жаль, перетворення за допомогою сервісу Google Disk працює гірше попередніх описаних способів. Тому його слід розглядати як запасний варіант.