Як перенести закладки з одного браузера в інший

135

Як перенести закладки з одного браузера в інший? Якщо вам доводиться використовувати кілька різних браузерів на одному комп’ютері, то ви напевно знайомі з такою проблемою. Наприклад, я регулярно користуюся відразу трьома браузерами, це Google Chrome, Mozilla Firefox і Internet Explorer.

У даній статті ми розглянемо невелику безкоштовну програму, яка акуратно перенесе всі ваші закладки з одного браузера в інший. І при цьому вам потрібно зробити всього кілька кліків мишкою. З цим завданням може впоратися будь-який бажаючий.

Отже, якщо вас цікавить, як перенести закладки з одного браузера в інший, то для початку вам потрібно завантажити програму Transmute. Програма Transmute поширюється в трьох варіантах: безкоштовний варіант програми під назвою Transmute Standart, більш просунутий варіант Transmute Plus за 20 доларів, а також Transmute Pro за 30 доларів. Версії Transmute Plus і Transmute Pro мають велику кількість додаткових функцій для роботи з закладками. Але, вони нам поки що не потрібні. Для того щоб перенести закладки нам буде достатньо безкоштовної версії Transmute Standart. Завантажити дану програму можна на офіційному сайті gettransmute.com або з нашого сайту.

Завантажити програму Transmute Standart

Після запуску програми ви побачите невелике вікно, в якому ви повинні вибрати браузери для перенесення закладок. Програма підтримує російську мову. Для того, щоб переключитися на використання російської мови клікніть по посиланню «Language» і виберіть один із запропонованих мов. Однак програма дуже проста, тому, швидше за все, перемикатися на російську мову не потрібно.

Приступаємо до перенесення закладок з одного браузера в інший

Програма Transmute

У верхній частині вікна вам потрібно вибрати браузер, який послужить джерелом для закладок. Нижче розташований другий браузер, в який будуть перенесені закладки з першого браузера. На картинці вище браузер Google Chrome обраний в якості джерела закладок, а браузер Mozilla Firefox в якості одержувача. Вибравши потрібні браузери, сміливо натискайте на кнопку «Старт».

Как перенести закладки из одного браузера в другой: Программа Transmute

Після цього екрані з’явиться попередження про перезапису закладок на другому браузері, також ви побачите вікно з попереднім переглядом ваших закладок. Для того щоб закрити ці вікна натискаємо на кнопку «ОК».

Необхідно відзначити, що для того щоб перенести закладки з одного браузера в інший, перед запуском перенесення вам необхідно закрити всі запущені браузери, інакше перенесення закладок не спрацює.