Як переключити мову на клавіатурі

292

Навіть така проста процедура як перемикання мови на клавіатурі може викликати складнощі у недосвідчених користувачів. Проблема в тому, що на різних комп’ютерах використовуються різні способи перемикання мови, що заплутує користувачів і не сприяє запам’ятовуванню способу перемикання. У даній статті ми розповімо про те, як змінити мову на клавіатурі.

В операційній системі Windows за замовчуванням для перемикання мови використовується комбінація клавіш ALT+SHIFT. Як правило, дана комбінація використовується на більшості комп’ютерів. Тому, якщо ви сіли за комп’ютер вперше, то спочатку потрібно пробувати перемикати мову на клавіатурі за допомогою цієї комбінації.

Другий за популярністю спосіб перемикання мови, це комбінація клавіш CTRL+SHIFT. Багато користувачі змінюють комбінацію ALT+SHIFT CTRL+SHIFT, оскільки комбінацію CTRL+SHIFT легше натиснути, не дивлячись на клавіатуру.

комбинация клавиш CTRL+SHIFT

Також може використовуватися перемикання мови за допомогою натискання на клавішу c буквою «Е». Такий варіант використовується вкрай рідко. Тому про нього мало хто знає. Якщо комбінації клавіш ALT+SHIFT або CTRL+SHIFT не працюють, то варто спробувати і цей спосіб.

другой способ переключения языка на клавиатуре

Потрібно відзначити, що перемикання мови за допомогою клавіатури може бути відключене. У цьому випадку ви можете перемикати мову клікаючи мишкою по іконці з позначенням мови.

переключаем язык мышкой

Якщо вам не подобається спосіб перемикання, то ви можете його змінити. Для цього клікніть правою кнопкою миші по іконці мови і в випадаючому меню виберіть пункт «Параметри».

открываем Параметры

Після цього перед вами відкриється вікно під назвою «Мови та служби текстового вводу». Тут потрібно перейти на вкладку «Перемикання клавіатури».

переходим на вкладку Переключение клавиатуры

А на вкладці «Перемикання клавіатури» натисніть на кнопку «Змінити клавіші».

нажмите на кнопку Сменить сочетание клавиш

Після цього перед вами відкриється невелике вікно в якому вам потрібно вибрати один із способів зміни мови введення.

меняем способ переключения языка

Після того як ви вибрали підходящий спосіб перемикання мови клавіатури закрийте всі вікна натисканням на кнопку «OK». Все, після цього ви зможете перемикати мову так, як вам це зручно.