Як переглянути збережені паролі в Google Chrome

58

Іноді виникає необхідність переглянути збережені паролі. Наприклад, ви ввели і зберегли пароль в браузері, але забули зберегти його в надійному місці. У даній статті ми розповімо як це можна зробити в браузері Google Chrome.

Переглядаємо збережені паролі в Google Chrome

Крок № 1. Відкрити налаштування.

Для того щоб подивитися збережені паролі в Google Chrome потрібно відкрити вікно з настройками. Це можна зробити за допомогою основного меню програми, яке викликається натисканням на іконку з гайковим ключем.

У вікні потрібно вибрати пункт «Налаштування». Крім цього отримати доступ до налаштувань браузера Google Chrome можна за допомогою команди «chrome://settings/«, яку потрібно ввести в адресний рядок браузера.

Крок № 2. Знайти розділ «Паролі і форми».

Далі, для того щоб отримати доступ до всіх налаштувань браузера потрібно клікнути по посиланню «Показати додаткові параметри». Ця посилання розташовується в нижній частині екрана.

Сохраненные пароли в Chrome

Крок № 3. Управління паролями.

Після цього на сторінці з налаштуваннями потрібно знайти розділ «Паролі і форми» і клікнути по посиланню «Управління збереженими паролями».

Сохраненные пароли в Chrome

Все, тепер ви можете переглядати збережені паролі в Chrome. Для цього досить вибрати потрібний сайт зі списку і натиснути на кнопку «Показати».