Як отримати музику з відео

64

Ми продовжуємо серію статей про відео і музики. У попередніх публікаціях ми розглянули процес конвертації відео і обрізання музики. У даній статті ми розповімо про те, як витягти музики з відео.

Часто виникає ситуація, коли у вас є відео файл, наприклад, музичний кліп чи фільм, і ви хочете використовувати музику з відео файлу окремо від самого відео. В такому випадку вам необхідно відокремити музику від відео і зберегти її як аудіо файл.

Як отримати музику з відео з допомогою Pazera Free Audio Extractor

Отже, як отримати музику з відео? У цьому нам може допомога безкоштовна програма під назвою Pazera Free Audio Extractor. Завантажити її можна на офіційному сайті http://www.pazera-software.com/products/audio-extractor/.

Отже, викачуємо і встановлюємо програму Pazera Free Audio Extractor. Процес установки не викличе жодних проблем. Єдине, на що потрібно звернути увагу це те, що програма пропонує встановити Яндекс.Бар, але ви можете відмовитися.

Після установки запускаємо програму. Інтерфейс програми поділений на дві частини. В верхній частині вікна розміщується список відео файлів, з яких потрібно витягти відео. Для того, щоб додати свої відео файли в список натисніть кнопку «Add Files». Також ви можете просто перетягнути потрібні файли в список.

Далі потрібно налаштувати параметри аудіо файлу, який ви отримаєте при конвертації відео. Ви можете вибрати один із стандартних профілів з вже готовим набором параметрів. Для цього відкрийте список навпроти напису «Profile». Після того як ви виберіть профіль з відповідними налаштуваннями. Після цього натисніть на кнопку «Load».

Якщо вас не влаштовує жоден з готових профілів, ви можете налаштувати всі параметри майбутнього аудіо файлу вручну.

Після того як ви вибрали потрібні налаштування можна запускати процес видобування музики з відео. Для цього натисніть на кнопку «Convert». Вийшла аудіо файл буде збережений в тій же папці, що і відео файл.

Витягаємо музику з відео з онлайн сервісів

Якщо вас цікавить, як отримати музику з відео без завантаження відео файлу на комп’ютер, то можливо вам підійдуть онлайн сервіси. У мережі існує безліч сайтів, які пропонують конвертувати онлайн відео в mp3 в режимі онлайн, без завантаження відео на комп’ютер. Наприклад, ви можете скористатися сервісом flvto.com.

Для того щоб отримати mp3 з музикою скопіюйте адресу сторінки з Youtube і вставити у форму на сайті. Після чого натисніть на кнопку «Convert». Після недовгої завантаження сервіс запропонує завантажити готовий mp3 файл.