Як опустити панель завдань вниз робочого столу

56

Панель завдань відіграє роль основної панелі в операційній системі Windows. Тут відображаються запущені програми, годинник і кнопка «Пуск».

За замовчуванням, дана панель розташована внизу робочого столу. Але, через програмної помилки або неуважність користувача, Панель завдань може переміститися в інше положення. Наприклад, на верх робочого столу або до бічної грані. Для більшості користувачів це не типове розташування панелі є не зручним. Тому вони задаються питанням, як опустити Панель завдань вниз робочого столу.

Опускаємо Панель завдань вниз робочого столу за допомогою мишки

Мабуть, найпростіший спосіб опустити Панель завдань вниз робочого столу, це скористатися мишкою. Для того щоб скористатися цим способом потрібно спочатку перевірити, чи закріплена Панель завдань або немає. Для цього клікніть правою кнопкою миші по панелі завдань і подивіться на пункт «Закріпити Панель завдань». Якщо поруч з ним стоїть позначка, то це означає, що Панель завдань закріплена. Щоб її відкріпити клікніть по пункту меню «Закріпити Панель завдань» і зніміть позначку.

Після того як Панель задач откреплена, її можна опустити вниз робочого столу за допомогою мишки. Для цього досить клацнути лівою кнопкою миші по порожньому простору на Панелі завдань і не відпускаючи кнопку миші перемістити Панель задач вниз робочого столу.

Після того як панель опуститься на звичне місце внизу екрана, її потрібно закріпити. Для цього клікніть правою кнопкою мишки і виберіть пункт «Закріпити панель завдань».

Опускаємо Панель задач за допомогою налаштувань

Також ви можете опустити Панель завдань вниз робочого столу за допомогою налаштувань. Для цього потрібно натиснути правою кнопкою миші по Панелі завдань і в контекстному меню вибрати пункт «Властивості».

пункт меню Свойства

Таким чином ви відкриєте вікно з налаштуваннями панелі завдань і кнопки «Пуск». Тут на вкладці «Панель задач» можна вибрати місце, в якому повинна розташовуватися Панель завдань. Для того щоб опустити Панель завдань вниз робочого столу виберіть варіант «знизу» і збережіть налаштування за допомогою кнопки «Ok».

выбор положения Панели задач

Зверніть увагу, для того щоб змінити розташування Панелі завдань за допомогою налаштувань не обов’язково її розблокувати.

Вирішення інших проблем з Панеллю завдань

Крім вищеописаного з Панеллю завдань трапляються й інші проблеми. Найбільш поширені з них ми розглянемо нижче.

  • Панель завдань зникає і з’являється. Якщо ваша Панель задач, то зникає, то з’являється, то, швидше за все у вас включена функція «Автоматично приховувати Панель завдань». Ви можете відключити цю функцію в налаштуваннях панелі завдань. Для цього потрібно натиснути правою кнопкою миші по панелі завдань, вибрати «Властивості» і перейдіть на вкладку «Панель задач», відключити опцію «Автоматично приховувати Панель завдань».
  • Панель завдань занадто велика. Ще одна проблема з Панеллю завдань — це її занадто великий розмір. Для того щоб вирішити цю проблему потрібно відкріпити Панель завдань, навести курсор мишки на край Панелі завдань і потягнути її в бік екрана. Якщо зменшити ширину Панелі завдань за допомогою даного способу не виходить, то відкрийте її властивості і активуйте функцію «маленькі кнопки на панелі завдань.