Як оновити Internet Explorer

115

Internet Explorer є одним з найпопулярніших інтернет браузерів. Він встановлений на всіх комп’ютерах з операційною системою Windows. Але, як правило, на комп’ютері встановлена застаріла версія Internet Explorer. Використання застарілої версії браузера робить ваш комп’ютер вразливим до атак зломщиків. Тому важливо стежити за оновленнями. У даній статті ми розповімо про те, як оновити Internet Explorer.

Для того щоб оновити Internet Explorer потрібно зайти на офіційну сторінку браузера на сайті компанії Microsoft: http://windows.microsoft.com/ru-RU/internet-explorer/products/ie/home/. Тут потрібно завантажити останню версію програми. На момент написання статті останньою версією браузера є Internet Explorer 9.

Как обновить Internet Explorer

Після того, як ми зайшли на сторінку браузера тиснемо на велику кнопку з написом «Завантажити Internet Explorer 9». Розмір інсталяційного файлу складає всього трохи більше 1 мегабайта. Тому він завантажиться дуже швидко.

Коли інсталяційний файл завантажено можна приступати до установки оновлення для Internet Explorer. Спочатку з’явиться невелике вікно з смугою завантаження.

Після цього, швидше за все, з’явиться вікно, в якому установник попередить про закриття програм, які працюють з браузером Internet Explorer.

Как обновить Internet Explorer

Ознайомтеся зі списком програм. Можливо, в цьому списку будуть програми, в яких у вас є не збережені результати роботи. У цьому випадку закрийте ці програми вручну. Якщо таких програм немає, можна просто натиснути на кнопку «Продовжити» і установник самостійно закриє всі програми, які блокують оновлення Internet Explorer.

Как обновить Internet Explorer

Після цього установка оновлень продовжиться і в кінці інсталятор запропонує перезавантажити комп’ютер. Після перезавантаження оновлення Internet Explorer буде закінчено, і ви зможете користуватися новою версією браузера.