Як оновити Flash Player

36

Flash – одна з найбільш поширених технологій в Інтернеті. Flash використовують для створення інтерактивних сайтів, вбудовування відео роликів у веб-сторінки, онлайн презентацій, мультимедійних роликів і рекламних банерів. Якщо ваш комп’ютер не підтримує Flash, то доступ до великої кількості веб-ресурсів виявиться для вас заблокованим. Щоб цього уникнути необхідно, встановити та регулярно оновлювати Flash Player.

Навіщо потрібно оновити Flash Player?

По-перше, якщо у вас остання версія Flash Player, ви можете бути впевнені, що будь-які сайти, які використовують технологію Flash, будуть працювати нормально. А по друге, регулярні оновлення Flash Player дозволяють уникнути зараження вірусами. Технологія Flash є досить вразливою.

В ній регулярно заходять серйозні «дірки», які дозволяють зловмисникам запустити шкідливе програмне забезпечення на вашому комп’ютері. Оновлення, в свою чергу, закривають такі «дірки» і захищають ваш комп’ютер.

Як дізнатися свою версію Flash Player?

Пере тим, як приступати до оновлення програми Flash Player ви можете перевірити версію Flash Player, яка встановлена на вашому комп’ютері. Для цього достатньо відвідати веб-сторінку http://www.adobe.com/software/flash/about/.

У верхньому правому куті сторінки ви побачите версію Flash Player, який встановлений на вашому комп’ютері. Трохи нижче розташована таблиця зі списком актуальних версій Flash Player. Якщо ваша версія Flash Player не збігається з актуальною версією – значить, вам потрібно оновити Flash Player.

Як оновити Flash Player?

Для того щоб оновити Flash Player відвідайте веб-сторінку http://get.adobe.com/ru/flashplayer/?fpchrome. Тут потрібно натиснути на кнопку «Встановити зараз».

Після того, як ви скачаєте інсталяційний файл можна починати установку нової версії Flash Player. Закрийте всі браузери і запустіть інсталяційний файл. Видаляти стару версію перед оновленням – не потрібно.

Після завершення установки можете перезавантажити комп’ютер.