Як очистити компютер від непотрібних програм

53

У процесі роботи з комп’ютером користувачі встановлюють велику кількість програм. У підсумку ці програми займають місце на системному диску, захаращують меню Пуск і не рідко створюють зайве навантаження на комп’ютер. Для того щоб виправити цю ситуацію, час від часу треба чистити комп’ютер від непотрібних програм. У даній статті ми розповімо про те, як це можна легко і швидко зробити.

Для того щоб очистити комп’ютер від непотрібних програм їх потрібно видалити. Це можна зробити через Панель управління операційної системи Windows, або за допомогою сторонніх програм.

Спосіб № 1. Очищення комп’ютера від не потрібних програм через Панель управління.

Відкрийте Панель управління і перейдіть в розділ «Видалення програм».

Якщо ви використовуєте операційну систему Windows 8, то ви можете просто відкрити стартовий екран з плитками і ввести в пошук «Видалення програм».

поиск в Windows 8

Після цього операційна система Windows 8 запропонує вам відкрити це вікно. Після відкриття вікна «Видалення програми» ви побачите список програм, встановлених на вашому комп’ютері.

Також ви можете відкрити вікно «Видалення програм» за допомогою меню «Виконати». Натисніть комбінацію клавіш Win+R і в вікно, що відкрилося, введіть команду «appwiz.cpl».

меню Выполнить

Отже, ви відкрили вікно «Видалення програм». Тепер можна приступати до очищення комп’ютера від непотрібних програм. Виділіть непотрібну програму і натисніть на кнопку «Видалити/Змінити». Ця кнопка знаходиться над списком встановлених програм.

очистка компьютера от ненужных программ

Після натискання на кнопку «Видалити» запуститься інсталятор даної програми, який запропонує видалити або змінити дану програму. У деяких випадках видалення програми починається автоматично.

Спосіб № 2. Очищення комп’ютера від непотрібних програм з допомогою CCleaner.

Також ви можете очистити комп’ютер від непотрібних програм з допомогою спеціальних програм. Однією з найбільш популярних програм такого типу є програма CCleaner.

Відкрийте програму CCleaner і перейдіть на вкладку «Сервіс», а потім вкладку «Видалення програм». Після цього перед вами відкриється список встановлених програм.

очистка компьютера от ненужных программ

Для того щоб очистити комп’ютер від непотрібних програм виділіть програму та натисніть кнопку «Деінсталяція». Після цього, також як і в попередньому випадку, запуститься інсталятор програми, який запропонує видалити дану програму.