Як очистити історію Google Chrome

80

Google Chrome, як і будь-який інший веб-браузер, постійно записує історію переглянутих веб-сторінок. В більшості випадків це дуже зручно. Оскільки історія дозволяє швидко знайти веб-сторінок, які відвідувалися раніше.

Але, якщо на одному комп’ютері працюють кілька користувачів, то історія переглянутих веб-сторінок може стати причиною витоку особистої інформації. На щастя, розробники браузера це передбачили і створили потрібні інструменти.

У даній статті ви зможете дізнатися, як очистити історію Google Chrome повністю і частково. Також в статті будуть розглянуті кілька популярних розширень для браузера, які значно спрощують дану процедуру.

Повне очищення історії в Google Chrome

Для того щоб очистити історію веб-браузера Google Chrome потрібно відкрити браузер і натиснути комбінацію клавіш CTRL+H.

Після цього відкриється сторінка з історією переглянутих веб-сторінок. Тут потрібно натиснути на кнопку «Очистити історію».

кнопка Очистить историю

В результаті перед вами повинно з’явитися невелике спливаюче вікно, з допомогою якого можна очистити історію в Гугл Хромі. Для цього в даному вікні потрібно встановити позначку навпроти опції «Історія перегляду», вибрати тимчасовий проміжок, за який ви хочете очистити історію, і натиснути на кнопку «Очистити історію». Якщо ви хочете видалити абсолютно всю історію переглядів веб-сторінок, то потрібно вибрати варіант «за весь час».

процесс очистки истории в Google Chrome

Зверніть увагу, за допомогою спливаючого вікна можна видалити не тільки історію перегляду веб-сторінок, але і інші особисті дані. Наприклад, тут можна видалити:

 • історію скачувань список завантажених файлів);
 • файли cookie (файли, що відповідають за авторизацію на сайтах);
 • кеш (кешовані зображення та інші дані);
 • паролі, паролі, які ви зберегли при вході на сайт);
 • дані автозаповнення (дані які ви вводили на сайтах);
 • дані дозволених програм;
 • ліцензії на контент;

Як видалити окремі елементи історії в Google Chrome

Якщо ви не хочете виконувати повне очищення історії в Google Chrome, то ви можете видалити тільки окремі записи. Для цього точно також, як описано вище, відкриваємо історію переглянутих веб-сторінок за допомогою комбінації клавіш CTRL+H.

комбинация клавиш CTRL+H

Після цього встановлюємо позначки, навпроти тих записів в історії браузера, які ви б хотіли видалити.

удаление отдельных элементов истории

Після цього натискаємо на кнопку «Видалити вибрані елементи».

кнопка Удалить выбранные элементы

І підтверджуємо видалення виділених елементів ще одним натисканням на кнопку «Видалити».

подтверждение удаления истории

Після цього вибрані елементи будуть видалені з історії переглянутих сторінок в Гугл Хром.

Розширення для очищення історії в Google Chrome

Якщо необхідність очистити історію Google Chrome у вас виникає досить часто, то ви можете скористатися розширеннями, які значно спрощують дану процедуру.

 • History Eraser – розширення, яке додає на панель інструментів спеціальну кнопку для очищення історії. За допомогою цієї кнопки можна очищати історію, а також видаляти інші особисті дані, всього одним кліком. Розширення має налаштування, в яких можна вибрати, які саме дані повинні видалятись, а які ні.
 • Forget – ще одне розширення, що дозволяють очищати історію переглядів буквально в один клік. Це розширення додає на панель інструментів кнопку, натиснувши на яку користувач може вибрати часовий проміжок, за який потрібно очистити історію переглядів.
 • YP Automatic History Eraser – розширення, яке автоматично видаляє з вашої історії всі згадки про відвідування сайтів для дорослих.
 • Auto History Wipe – розширення для автоматичного очищення історії при запуску Google Chrome. Це розширення має налаштування, в яких можна вибрати, які саме дані потрібно видаляти при запуску браузера.