Як обрізати музику

132

Навіщо може знадобитися обрізати музику? Ситуації бувають різні. Наприклад, вам дуже сподобалася пісня чи мелодія, і ви хочете встановити її в якості дзвінка на свій телефон. Або ви хочете вставити частину композиції у свій відеоролик або презентацію.

Якщо у вас виникала необхідність обрізати музику, то ви напевно знаєте, що це не так просто як може здатися на перший погляд. Для початку необхідно знайти програму для нарізки музики, а потім правильно вирізати потрібну частину композиції. У даній статті ми розглянемо ряд програм і детально розповімо про те, як обрізати музику.

Як обрізати музику за допомогою Free MP3 Cutter and Editor

Розглянемо процес обрізання музики на прикладі програми Free MP3 Cutter and Editor. За допомогою даної програми ви зможете вирізати потрібну частину композиції всього за кілька кліків мишкою.

Викачуємо і встановлюємо програму. Після запуску ви побачите вікно з пропозицією відкрити файл. Клікаємо по кнопці «Open» і вибираємо потрібний MP3 файл. Крім цього завантажити файл в програму можна простим перетягуванням.

Как обрезать музыку: программа Free MP3 Cutter and Editor

Після того як музичний файл відкрився можна приступати до роботи. За допомогою мишки ви можете переміщатися по композиції. Клацніть у потрібному місці та натисніть на кнопку «Play». Відтворення композиції почнеться з обраної точки.

За допомогою кнопок «Set Start» і «Set stop» ви можете вибрати початкову та кінцеву точку уривка композиції, після цього даний уривок буде виділений. Також виділити частину композиції можна за допомогою мишки. Клацніть у потрібному місці і, не відпускаючи кнопку миші, перемістіть курсор в іншу позицію.

Після того як ви виділили частину композиції, ви можете скористатися кнопками, розміщеними в нижній частині програми.

  • Delete Selected – видалити виділену частину;
  • Delete Unselected – видалити всі крім виділеної частини;
  • Change Volume – змінити гучність;
  • Maximize Volume – збільшити гучність;
  • Fade In – додати ефект плавного підвищення гучності;
  • Fade Out — додати ефект плавного зниження гучності;
  • Convert to Stereo – конвертувати музику в стерео режим;
  • Convert to Mono – конвертувати музику в моно режим;

Після того, як ви обрізали музику і додали ефекти, отриману композицію потрібно зберегти. Для цього натисніть на кнопку «Save». Процес збереження обрізаної музики може зайняти деякий час, дочекайтеся, поки програма завершить роботу.

Обрізаємо музику за допомогою mp3cut.foxcom.su

На сайті mp3cut.foxcom.su ви можете обрізати музику в режимі онлайн, прямо у вашому браузері.

Как обрезать музыку: сайт mp3cut.foxcom.su

Для цього переходимо на даний сайт і тиснемо на кнопку «Завантажити», а у вікні вибираємо потрібний MP3 файл. Далі перетягуємо ножиці під смужкою таким чином, щоб обрати ту ділянку музики, якою ми хочемо обрізати. Обрану частину можна прослухати, для цього натискаємо на кнопку «Play».

Как обрезать музыку: сайт mp3cut.foxcom.su

Для того щоб зберегти обрану частину музичної композиції натисніть на кнопку «Обрізати» і збережіть отриманий MP3 файл.