Як написати корінь на клавіатурі

628

Дуже часто при наборі текстових документів виникає необхідність написати символ, якого немає на клавіатурі. Наприклад, не рідко виникає необхідність написати корінь або знак градуса. У даній статті ми розглянемо кілька способів, як можна написати корінь на клавіатурі або без її використання.

Якщо вам потрібно просто поставити знак корінь, то це робиться досить просто. Для цього потрібно скористатися комбінацією клавіш ALT+251. Дана комбінація клавіш натискається наступним чином: спочатку затискаєте клавішу ALT на клавіатурі, а потім, утримуючи ALT набираєте число 251 на додатковому цифровому блоці (під клавішею Num Lock).

Потрібно відзначити, що число 251 потрібно набирати саме на додатковому цифровому блоці, а Num Lock включений. Інакше комбінація клавіш ALT+251 не спрацює. На скріншоті внизу показаний індикатор повідомляє, що Num Lock включений.

индикатор Num Lock

Крім цього ви можете скористатися програмою «Таблиця символів», яка є в будь-якій версії Windows. За допомогою цієї програми можна вставити в текст знак корінь або будь-який інший символ. Для того щоб запустити Таблицю символів» натисніть Windows-R і у вікні, що відкрилося, виконайте команду «charmap.exe».

выполнение команды charmap.exe

Або скористайтесь пошуком в меню «Пуск» і введіть пошуковий запит «таблиця символів».

поисковый запрос Таблица символов

Після відкриття «Таблиці символів» вам потрібно знайти знак корінь, натиснути на кнопку «Вибрати», а потім на кнопку «Копіювати». В результаті вибраний вами символ буде скопійований в буфер обміну, і ви зможете вставити його в потрібне місце вашого тексту за допомогою комбінації клавіш CTRL-V або за допомогою команди «Вставити».

корень в Таблице символов

Якщо ви набираєте текст у Word, то ви можете написати знак корінь з допомогою вбудованого редактора формул. Для цього потрібно перейти на вкладку «Вставка», відкрити там меню «Формула» і вибрати «Вставити нову формулу».

вставка формулы в Word

В результаті, в тому місці, де був встановлений курсор миші з’явиться рамка, підписана як «Місце для формули».

Место для формулы

Після цього потрібно перейти на вкладку «Конструктор» і списку доступних символів вибрати знак корінь.

корень в списке символов в Word

Якщо все було зроблено правильно, то в рамці для формул з’явиться знак корінь.