Як налаштувати мікрофон на ноутбуці

84

Вбудований мікрофон і веб-камера зараз є на будь-якому сучасному ноутбуці. З-за цього після покупки ноутбука багато користувачів, які раніше не мали справи з мікрофоном, запитують, як налаштувати мікрофон на ноутбуці. Якщо вас також цікавить це питання, то пропонуємо ознайомитися з нашою статтею.

Як отримати доступ до налаштувань мікрофона на ноутбуці

Для того щоб налаштувати мікрофон на ноутбуці необхідно спочатку відкрити вікно з його налаштуваннями. Для цього натисніть правою кнопкою мишки по іконці динаміка на панелі завдань і у вікні, виберіть пункт «Записуючі пристрої».

Крім цього доступ до налаштувань мікрофона на ноутбуці можна отримати і через «Панель завдань». Для цього відкрийте «Панель управління» і перейдіть в розділ «Обладнання і звук – Звук». Після того як на екрані з’явиться вікно «Звук», вам залишиться тільки перейти на вкладку «Запис».

перейдите в раздел Оборудование и звук – Звук

В результаті вищеописаних дій перед вами повинно з’явитися вікно «Звук», відкрите на вкладці «Запис». За допомогою цього вікна можна змінити основні установки вашого мікрофона.

окно Звук, открытое на вкладке Запись

Нижче ми опишемо, які налаштування мікрофону на ноутбуці можна змінити за допомогою даного вікна.

Як вимкнути або увімкнути мікрофон на ноутбуці

Перше і найпростіше, що можна зробити у вікні «Звук», це включити або відключити мікрофон на ноутбуці. Для того щоб отримати доступ до цієї налаштуванні вам необхідно клікнути правою кнопкою мишки по іконці вашого мікрофона і вибрати відповідний пункт у меню.

отключить или включить микрофона на ноутбуке

Як вибрати мікрофон за замовчуванням

Також тут можна вказати який мікрофон повинен використовуватися за замовчуванням. Дана настройка буде корисна якщо до вашого комп’ютера підключено відразу кілька мікрофонів.

выбрать микрофон по умолчанию

Як увімкнути вивід звуку з мікрофона на колонки

Для того щоб увімкнути вивід звуку з мікрофона на колонки, а також отримати доступ до інших параметрів мікрофона на ноутбуці вам необхідно виділити мікрофон і натиснути на кнопку «Властивості».

нажать на кнопку Свойства

Після цього відкриється вікно «Властивості мікрофона». Тут потрібно перейти на вкладку «Прослухати» і включити там функцію «Прослуховувати з даного пристрою».

включить функцию Прослушивать с данного устройства

Як підвищити гучність мікрофона на ноутбуці

Для того щоб збільшити гучність мікрофона на ноутбуці, у вікні «Властивості мікрофона» перейдіть на вкладку «Рівні». Тут буде доступно дві функції: «Мікрофон» та «Посилення мікрофона». Збільшивши значення даних функцій, ви зможете підвищити гучність звучання мікрофона на вашому ноутбуці.

повысить громкость микрофона

Як включити придушення шуму на мікрофоні

Для того щоб включити придушення шуму на мікрофоні, а також інші поліпшення звуку, у властивостях мікрофона перейдіть на вкладку «Покращення». Потрібно відзначити, що дані функції присутні в даній вкладці не завжди. Їх наявність залежить від звукової карти, яка використовується на вашому ноутбуці.

включить подавление шума на микрофоне

Як змінити налаштування частоти дискретизації та розрядності

При необхідності ви можете змінити налаштування частоти дискретизації та розрядності для вашого мікрофона. Це можна зробити у вікні властивості мікрофона на вкладці «Додатково».

изменить настройки частоты дискретизации и разрядности

У разі, якщо встановлені установки частоти дискретизації та розрядності вам не підійшли, ви можете повернути стандартні значення натиснувши на кнопку «За замовчуванням».