Як накласти музику на всі слайди презентації в PowerPoint

69

При підготовці презентації не рідко виникає необхідність накласти музику. У цій статті ми розповімо про те, як накласти музики на всі слайди презентації PowerPoint. Матеріал буде актуальний для всіх сучасних версій PowerPoint, включаючи PowerPoint 2007, 2010, 2013 і 2016.

В редакторі презентацій PowerPoint 2007, 2010, 2013 і 2016 музика накладається за допомогою кнопки «Звук», яка знаходиться на вкладці «Вставка». Для того щоб накласти музику достатньо просто натиснути на цю кнопку і вибрати аудіофайл з потрібною вам композицією.

Після цього на вибраному вами слайді з’явиться іконка у вигляді динаміка, а під нею плеєр для відтворення музики. Потрібно відзначити, що якщо ви хочете накласти музику відразу на всі слайди презентації PowerPoint музику потрібно додавати на перший слайд.

иконка динамика и плеер

Якщо не міняти ніяких налаштувань, то додана музика буде відтворюватися тільки після натискання на кнопку «Play». Для того щоб музика починала відтворюватися автоматично, в момент відкриття слайда, потрібно виділити музику мишкою і перейти на вкладку «Відтворення». Якщо у вас PowerPoint 2010, то тут потрібно відкрити випадаюче меню праворуч від напису «Початок» і вибрати «Для всіх слайдів.

Для всех слайдов

В PowerPoint 2013 і 2016 потрібно вибрати варіант «Автоматично» і встановити позначку навпроти функції Відтворення на всіх слайдах».

Воспроизведение на всех слайдах

На цьому все, ви наклали музику на всі слайди презентації PowerPoint. Але, на вкладці «Відтворення» є й інші настройки, які можуть бути вам корисні. Наприклад, на вкладці «Відтворення» можна включити безперервне відтворення музики. В цьому випадку музика буде крутитися по колу до самого кінця презентації.

непрерывное воспроизведение

Також тут є функція «Приховати при показі». При її включенні іконка динаміка і плеєр будуть ховатися при перегляді презентації.

Скрыть при показе

Ще можна налаштувати плавне поява і зникнення музики. Для цього потрібно вказати кількість секунд, відведених на появу і зникнення накладеної на презентацію музики.

плавное появление и исчезновении музыки

Якщо ж музику необхідно обрізати, то для цього у PowerPoint є спеціальний редактор звуку. Для того щоб відкрити його потрібно натиснути на кнопку «Монтаж звуку» на вкладці «Відтворення».

редактор звука

Як видно, в сучасних версіях редактора презентацій PowerPoint є всі необхідні функції для того щоб накласти музику і налаштувати її відтворення потрібним чином.