Як користуватися TeamViewer

80

Іноді виникає необхідність вирішити проблеми з комп’ютером, що знаходиться на великій відстані від вас. Наприклад, ваш знайомий живе далеко і просить допомогу вирішити проблему з комп’ютером. У таких ситуаціях вам дуже допоможе програма TeamViewer. З її допомогою ви зможете підключитися до віддаленого комп’ютеру і працювати з ним як зі звичайним комп’ютером у вас вдома.

У даній статті ми розглянемо основні можливості програми TeamViewer, а також розповімо про те, як нею користуватися.

TeamViewer-це програма для віддаленого управління комп’ютером. З її допомогою ви зможете керувати комп’ютером, виконувати налаштування операційної системи та інших програм, а також передавати файли між локальним і віддаленим комп’ютером. Програма підтримує всі популярні операційні системи, має підтримку великої кількості мов і є повністю безкоштовною для некомерційного використання.

Завантажити програму можна на офіційному сайті. Після завантаження і першого запуску програми ви побачите вікно, в якому пропонується встановити або запустити програму TeamViewer.

Как пользоваться TeamViewer

Якщо ви виберіть пункт «Встановити» то програма встановиться в систему як звичайна програма. На вашому робочому столі з’явиться ярлик для запуску програми. Цей спосіб підійде тим користувачам, які планують використовувати TeamViewer регулярно.

При виборі «Запустити» програма запуститься негайно без установки. Такий спосіб зручний для тих, хто запускає програму вперше. Крім цього запустити без установки не вимагає прав адміністратора.

Як користуватися програмою TeamViewer

Працювати з програмою TeamViewer дуже просто. Після запуску програми ви побачите вікно, в якому будуть вказані ID комп’ютера і пароль для доступу до нього. Це дані для доступу до вашого комп’ютера.

Как пользоваться TeamViewer

Якщо ви хочете, що б ваш друг підключився до вашого комп’ютера, ви повинні повідомити йому ID свого комп’ютера і пароль. При цьому програму потрібно залишити включеною. Коли ваш друг підключиться, ви побачите на екрані попередження.

Якщо ж ви, навпаки, хочете самі підключитися до іншого комп’ютера, то вам потрібно ввести ID віддаленого комп’ютера в полі, розміщене в правій частині вікна програми. При цьому ви можете вибрати спосіб підключення «Віддалене управління» або «Передача файлів». У першому випадку ви отримаєте повний контроль над комп’ютером, а в другому ви зможете тільки завантажувати і передавати файли між вашим і віддаленим комп’ютером.

Після того як ви введете ID комп’ютера і оберіть тип підключення потрібно натиснути на кнопку «Підключитися до партнера». Після цього програма зажадає пароль для доступу. Коли пароль буде введений, ви побачите робочий стіл віддаленого комп’ютера або вікно для обміну файлами, якщо ви обрали спосіб підключення «Передача файлів».